Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az INA az mennyire jó benzin?

Maverick95 kérdése:

Az INA az mennyire jó benzin?

Figyelt kérdés
Megyünk nyáron horvátországba autóval családdal, itthon OMW-s vagyok de ugye odakint nincs OMW ezért kérdezném , hogy az INA üzemanyagról mi a véleményetek. Köszönöm.

2018. jún. 13. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele. Sokan azt tankolják, nem véletlen mivel más tudtommal nincs, és azok az autó nem döglöttek meg ennyitől. Annyit tehetsz hogy veszel üzemanyag adalékot pontosan olyat amilyen kell a te autódhoz, azt hozzáöntöd legfeljebb ami picit javítja az anyagot benzin esetén oktánt dízel esetén cetánt meg különböző plusz adalékokat tesz ami nem árt semminek, sőt néha az itthoni anyagokhoz sem árt tölteni néha plusz adalékot és nem lesz gond.


Egyszer egyszer lehet tankolni nem ismert forgalmazótól üzemanyagot nem lesz attól baj, csak nyilván kerülni kell kint is a kis neve nincs magánkutakat.

2018. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az is mint a többi. Az OMW se jobb a másiktól.

Nem kell ahhoz semmi adalék , az úgy jó ahogy van.

Ha nem lenne jó akkor több ezer autónak lenne baja.

2018. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nem lesz semmi gond. Egyébként meg OMV nem "OMW".
2018. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és igen utólag vettem észre hogy rosszul írtam
2018. jún. 13. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Horvátországban az INA az egyik, ha nem a legjobb, sajnos nincs OMV ott.

De akik szerint mindegy, hogy mit tankolsz az autóba, azoknak mondom, hogy nagyon-nagyon nem mindegy, többször is sikerült megtapasztalni a szarabb kutak hátrányait.

2018. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha már ez a téma megkérdezném, hogy Lukoil és az Avia mennyire jó? 95 benzin érdekelne.
2018. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt messzire elkerülöm, de van aki szerint a Lukoil teljesen jó. Nekem az 1310-es Dacia is köhögött tőle :)
2018. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!