Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor a Toyotának a 2....

Milyen motor a Toyotának a 2. 0D-4D (110LE) motorja?

Figyelt kérdés

Egy Toyota Corolla-t nézegettem 2002-es évjárat.(Ferdehátú)

Soha nem vezettem és még csak baráti körömön belül sem volt senkinek ilyen autója, szóval semmit nem tudok róla. Annyit hallodtam hogy megbízható autók, de ha esetleg tudna valaki bővebben tájékoztatni a fent említett autóról vagy éppen az említett motorról azt megköszönném.



2018. jún. 13. 22:00
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:
Nagyon jó párosítás. A fék gyorsan fogy a környezetvédelmi előírások miatt, de amennyiben az előző tulajok időben elvégezték a kötelező cseréket, úgy nem lesz gond az autóval.
2018. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A D4D motorokról nem túl sok jót hallani.
2018. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:

Nem hallottam róla hogy szidnák, de fontos megjegyezni hogy D4D motorból elég sok van, ez csak annyit jelent hogy Direct injection 4 cylinder common rail Diesel engine.

A fent említett motor 1CD-FTV kóddal van ellátva, ez volt ezekben a Corollákban és az első generációs Avensisekben. Nagyon jó motorok, felveszi a versenyt a VW 1.9-es TD motorjával

2018. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!