Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb budapesti...

Melyik a legjobb budapesti autósiskola, ahol megtudom szerezni a B kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés

Tudom, már többször is ki volt írva ilyen kérdés. De hát az iskolák jönnek, mennek. Közben sokat változtak a jogszabályok is.


Tehát nekem olyan kéne, ahol a legjobb a forgalmi gyakorlat sikeressége. És persze ne legyen az elméleti rész sikeressége 10%. :)

Mert az már megint gyanús.

Nem baj ha picit többet kell várni vagy drágább.

Csak menjek át.


Egyébként már korábban elkezdtem lerakni a jogsit. Mert de sajnos kifogtam egy 92 éves(!) bácsit, és hasonló korú kis suzukiját, ami percenként lefulladt.



2018. jún. 18. 12:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy volt korábban egy Déli Autósiskola nevezetű hely, ahol 98%-os volt a forgalmi vizsga sikeressége. Sajnos azóta az oldala mát megszűnt, így gondolom a cég is. Vagy nem?
2018. jún. 18. 13:00
 2/7 anonim válasza:
47%
csak a csigavérhez ne menj, csaló banda.
2018. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 10 éve a csigavérnél tettem le a jogsit, semmi rosszat nem tapasztaltam.

Még az elején elmondták, ha nem tettszik az oktató, nyugodtan válthatok. A vizsgám is elsőre meglett, kenőpénz nélkül.

AMúgy én Ignisen tanultam.

Most egy 21 éves swiftem van, sosem fulladtam még le vele...

Biztos, hogy a kocsi volt a rossz???

2018. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szinte biztos.

Nagy csaló volt az öreg, mint utólag kiderült. :)

Csak abban az időben nagyon gyorsan kellett volna egy jogsi, és mivel nyár volt, így csak ez a pali volt szabad. De aztán rájöttem, hogy miért.

Már a rutin vizsgán is, egy nagyobb fékezésnél tropára ment a kocsi. Annyira, hogy javíthatatlanná vált. Ezután vett kb egy ugyanolyan sza*rt.

2018. jún. 18. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:

a másik kérdésednél már javasoltam az automata jogsit. Egyszerű mint a pofon, és nem kell öreg bácsikat oklni az öreg szuzukijával..Neki volt jogsija, pont leszart mindenkit.


Az automata mindenkinek sikerül. Aztán ráérsz variálni.

2018. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De akkor csak automata kocsit vezethetek.

De ha úgy esik, hogy manuálisat kell vezetnem akkor meg mi lesz?

Az automatával csak automatát lehet vezetni.

A sima jogsival meg mindkettőt.

2018. jún. 18. 16:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és a kérdés még mindig adott!
2018. jún. 18. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!