Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úszószint beállítása? Skoda...

Úszószint beállítása? Skoda 120L Van egy skoda 120L autóm, ami nagyon sokat eszik, nem is égeti el rendesen az üzemanyagot, és nem is igazan akar menni. Hogy kell pontosan beállítani az úszó szintet? Jikov 32 sedr karbi van rajt.

Figyelt kérdés

Úszószint beállítása? Skoda 120L


Van egy skoda 120L autóm, ami nagyon sokat eszik, nem is égeti el rendesen az üzemanyagot, és nem is igazan akar menni. Hogy kell pontosan beállítani az úszó szintet? Jikov 32 sedr karbi van rajt.



2018. jún. 18. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az úszószint megoldja a gondot. Ott a levegő benzin kever~si aránnyal van a baj.
2018. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azokat hiába tekergettem,nem igazan használnak. 10Km-en kb.4Litert eszik...

A karbit kipucoltam,de az úszószintet nem ellenőriztem,de igazan nem is tudom,hogy kell pontosan belőni.

2018. jún. 18. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nagyon sok? Milyen állapotban van a motor? Azok azért nem mentek el még 200.000 km-t sem motorgenerál nélkül. Gyújtórendszer egészséges és jól áll a gyújtás? Levegőszűrő tiszta mint a patyolat?
2018. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40 literes fogyasztás? Azt ellenőrizted hogy a szívató zár e rendesen ha vissza van tolva? Apropó hidegen beindul szívató nélkül?
2018. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Először is töltsd le a Jikov porlasztó robbantott ábráját. Abból kiderül, mit is kellene babrálni.


Amúgy csak önmagától kezdett sokat fogyasztani, vagy egy vak ember tuningolta? Mert a skoda nem romlik el csak úgy, Nincs behúzva a szivató, vagy csak te nem tudsz róla. Szép világos gyertyát kell produkálnia. ( litere fogyasztással. Persze öregebb motornál belefér a 10 liter is.


szóval, mi az előélete? vagy most vetted?

2018. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hahó kérdező! mi az ábra?
2018. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Néztem a skoda "bibliát" de ott a EDSR karbirol írnak. Utoljára kb.5 éve használtam,akkor jó volt,most vettem elő a napokban,kipucoltam a karbit,mindent kifujkodtam,(mindent a helyere raktam vissza),az úszót egyszer elég hülyén raktam fel,lehet akkor görbült el valami...

egyébként a levegő,meg a másik csavart is csak kőrubelül állítottam be,de attól szerintem ennyire nem nőhet meg a fogyasztása. Szívatóval szoktam indítani,de kis idő után le is veszem. Nincs széthullva a blokk,elege vigyázott rá az előző tulaj

2018. jún. 18. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:

a levegőcsavarnak egy speciális vékony, hosszú csavarhúzó kell(legalábbis az enyémhez) nagyon sokat számít mennyire van be-ki csavarva. Biztosan szabad a levegő útja a szívótorokig?


Egy skoda fórumon kérdezz rá a szintbeállításra..


[link]

2018. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2018. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Legalább 2 órán át pucoltam,fujkodtam,szóval lelkiismeretesen kipucoltam. A csavarokon próbáltam állítani,de magas fordulaton akkor is elég egyenletlenül járt,úgy mintha nem tudna elégetni az üzemanyagot,de ez a gyertyák színen is látszott,meg a menetükön,és a fogyasztáson is.

Egyébként mi a csavarok gyári érteké?

A könyv azt írja,hogy az úszó nyelven kell görbítgetni.

2018. jún. 18. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!