Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 éves VW Polo-nál ha nedves...

20 éves VW Polo-nál ha nedves olajosnak tűnik a kipufogó vége és ritkán egyenetlen a motor járása, akkor gyújtáskábel öregedés lehet a gond?

Figyelt kérdés
A kábel pár helyen minimálisan töredezett pár helyen. FBS ragasztó segíthet?

2018. jún. 18. 23:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Meleg motornál az alapjárat a megszokott 800-900 helyett ritkán 650 körülire visszaesik és kissé mintha egyenetlen lenne a járása.
2018. jún. 18. 23:37
 2/5 A kérdező kommentje:
Könnyen indul.
2018. jún. 18. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyujtókábeleket cseréld ki,de ez nem nagy gond az a gond amit az én golfom csinál,hogy rángat egyenetlenül jár (3 hengerrel) utána megigazítom a gyertyákat meg a kábeleket és minden megy rendesen,a kipufogónak amúgy ehhez szerintem semmi köze az a nedvesség lehet kondenzvíz is.
2018. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olajos a kipufogó az már régen rossz, mert kb annyi olajat fogyaszt a motor mintha kétütemű lenne.

Ha töredezettnek látszanak a gyertyakábelek, akkor cserélni kell őket, nem szilóval kenegetni.

2018. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus VW betegség, tizenéves Toledóm csinálta ezt, hogy autópályázás után 800-900 helyett 450-re! ejtette az alapjáratot, először az alapjárati motor, aztán a gyújtó trafó döglött meg benne, ezek cseréje után nem csinálta.
2018. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!