Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az Audinak a kábelköteg...

Ki az Audinak a kábelköteg beszállítója?

Figyelt kérdés
Elsősorban az Audié érdekelne mert az van itt Győrben, és utána néznék hogy esetleg kiskereskedésbe szállítanak e kábeleket, többzsínű FLRY vagy AVS kábelek kellenek sokféle vastagságban. Esetleg ha az Audinak nem akkor az esztergomi Suzukinak ki a beszállítója szintén kábelkötegek tekintetében?

2018. jún. 18. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Törökországból hozzák.
2018. jún. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te soha nem fogod megtudni. A gyártótól veheted meg, becsomagolva, felcikkszámozva.

A kábel jöhet bárhonnan, csinálhatja akár a magyarországi Zollner is Vácon. De ha így is van, veled nem állhatnak szóba, nem szolgálhatnak ki. Pontosabban kiszolgálhatnak, legyárthatják neked a te általad konfigurált kábelköteget. Az Audiét nem, mert az vezetéken, csatlakozókon kívül tartalmazza az Audi szellemi tulajdonát is, amit a beszállító nem adhat ki.

2018. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak azért érdekel, mert kimondottn FLRY ill. AVS kábelt akarsz venni többféle színben és méretben, akkor nem tudom, hogy mi köze a kérdésnek az AUDI-hoz.

Én legutóbb innen rendeltem (FLRY-t):

[link]


Hátránya, hogy vastagságtól függően 500/200/100m a minimum rendelési egység. Cserében széles a választék és szinte a legjobb a méterre jutó egységár.

2018. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En nem kompletten akartam, hanem szalankent azert kerdeztem mert akkor utana tudnek nezni a beszallito honlapjan hogy esetleg kismennyiseget kiszolgalnak e... osszesen 10fele szal kellene 5-6meter/szinnel kb.
2018. jún. 19. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a Conrad-ot ajánlanám. Igaz, hogy drágák, de ha jól emlékszem, akkor folyóméterben lehet vásárolni.

Esetleg Farnell ill. RS-Componentsnél is érdemes még megnézni.

2018. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg most ugrott be: VAG konszernnél márkaszervízben is lehet venni "repair" kábelt, akár szálanként, legalábbis fotón már láttam ilyet, rendesen cikkszámmal, illetve akár pinnel/stekkerrel együtt.

Gondolom még a Conrad-nál is drágább, de az AWG és a szín tuti passzentos lesz.

Személyesen egy márkaszervízben vagy ETKA-ban kutakodva lehet informálódni.

2018. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Bar nekem nem audim van ,azert arra iranyult a kérdés mert az van itt Győrben. Megfogom nezni az ajanlatokat!
2018. jún. 19. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
annak idején speciel Egerből hordtam Németbe ha Jól emlekszem Leóni lehetett a cég neve.
2018. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!