Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen az útvonalon eltudok úgy...

Ezen az útvonalon eltudok úgy jutni Budapestre hogy ne kelljen autópálya matricát vennem?

Figyelt kérdés

[link]

Csak egy ágykeretért szeretnénk felutazni, mivel csak személyes átvétellel lehet elhozni, nem akarunk emiatt egy hetes autópálya matricát venni.. Ha valakinek van jobb ötlete nagyon szívesen fogadom!



#autó #autópálya #matrica #Sopron #Pest #személyes átvétel #autópályaelkerülése #afszombele #bokorjárómód
2018. jún. 23. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon IS el lehet jutni bárhova, úgy hogy nem mész fel az autópályára. Google maps-en is egyszerűen be tudod állítani, hogy autópályák, vagy fizetős utak elkerülése.


Meg is csináltam, csak nem tudom pontosan hogy honnan indulsz.

[link]

2018. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Az autópálya csak lehetőség, alternatíva. Minden pont elérhető minden pontról.

De azt sem értem, miért egy semmit nem mondó képernyőfelvételt tettél fel a két végpont megnevezése helyett.

2018. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne arra menj! Az út első felén az M85-öst jelölted be. Ez fizetős.

Győr után célszerűbb Komárom felé indulnod, az 1-es úton, ami végig vezet Bp-re.

2018. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!