Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sóval nem igen értek az autókhoz szóval lehet nagy marhaságokat fogok leírni azzal kapcsolatban , hogy mit nem értek a kocsikon . Na kb 2 hónapja vettek egy Audi A4-et 2.5 V6 Tdi. Most esedékes a vezérlés csere rajta első sorban és az utóbbi időben pár dolgot elkezdett csinálni amit eddig nem csinált vagy csak én nem vettem észre és azt szeretné kérdezni hogy ez normális e.

1: Gyorsuláskor amikor kicsit húzatom neki akkor egy füttyülő hangot halok a motor tér felől de amikor szinten tartom a sebbeséget akkor nem hallom valamint gyorsuláskor egy ideig húzatom aztán egy pillanatra mintha magakadna a gyorsulás szóval hiába húzatom nem gyorsul de ez csak egy pillanatig van aztán hirtelen gyorsul.

2: most volt a kocsi autó villamosság szerelőnél és ő azt mondta nagyon zörög a motorja én ezt akkor vettem észre ha magas sebesség fokozatnál alacsony fordulatnál vagyok és nem váltok rögtön vissza hanem nyomom neki a gázt



2018. jún. 24. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Megvetted az egyik legrosszabb motort amit a VW valaha gyártott, tele van gyári hibával. Na persze ez sem mindenkinél jön elő, de aki ilyet vesz az nagy eséllyel számíthat problémára. Nagyon nem lesz olcsó a dolog. Szerintem vegyél egy 1.9 TDI blokkot, papíroztasd le... de ha automata akkor megint cumi van. Remélem nem volt drága...
2018. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!