Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme elkezdeni videózni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek lenne értelme elkezdenem videózni?

18 éves(lassan 19) lány vagyok rengeteg ötlettel:)

-motovlogokra gondoltam,mivel pár hónap múlva meglesz a jogsim:) és túl sok a szabad időm(persze a meló melett :D)

-nem tudom, hogy mennyir érdekelné az embereket egy lány motovlogger :)

Szerintetek? Érdemes lenne megpróbáljam?



2018. jún. 26. 14:22
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
4%
Szerintem igen a motovloggerek most nagyon jönnek fel ha lány vagy sokkal nagyobb előnnyel indulsz úgyhogy hajrá !
2018. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Így nem. A vlog az új média bulvárja, a nagyívű semmitmondás. A vloggerek a mai kor Kiszel Tündéi és Fekete Pákói. Ha nincs érvényes mondanivalód, akkor inkább ne mondj semmit.
2018. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az emberek nagy többsége hülye mint a segg. Hülye celebek hülyeségeit nézik. Miért ne csinálnád, ha akár pénz is lehet belőle?
2018. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Ha csinos vagy, én szívesen nézném ahogy motorozol:)
2018. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Motovloggerekből sosem elég. főleg női motovloggerből. Jöhet. Majd írd meg hol keressünk.
2018. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok :)
2018. jún. 26. 15:28
 7/23 anonim ***** válasza:
39%
Az utóbbi években a vloggereké a világ, bármilyen temában, bármennyi videót elbír a youtube. Értelme hogy van e, kérdéses, csak akkor van értelme, ha szereted csinálni, mert pénzt ebből nem csinálsz. Szóval HAJRÁ :) Én tuti megnézem majd a videókat, ha nem lesz túl unalmas :)
2018. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Amint azt a válaszokból is láthatod, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy te miket mondasz, miket csinálsz, a lényeg, hogy nő vagy.

Ha még csinos is vagy, akkor nyert ügyed van, akár bele is hányhatsz a kamerába, akkor is lesznek nézőid.

Persze tartalom nélkül nehéz lesz megtartani őket, a többség csak nyáladzani fog neked a kommentekben, hogy milyen szép vagy, milyen jó a feneked, hogy örülnének egy ilyen nőnek, ésatöbbi ésatöbbi. Kb. nulla darab értelmes hozzászólást fogsz kapni.

Ettől függetlenül sok sikert, ja és óvatosan közlekedj azért, nehogy a nagy vloggerkedés elvonja a figyelmed az útról. Friss jogsival még könnyű hibázni.

2018. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
... ja, és akik most ide kommenteltek, hogy nézni fogják a videóidat... megsúgom... egyikük sem fogja. Mire te eljutsz odáig, hogy "vlogger" legyél, addigra ezek a válaszolók már a kérdésedre sem fognak emlékezni.
2018. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem a pénzért kezdenék el videózni :)
2018. jún. 26. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!