Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Pandához keresek új...

Rics37 kérdése:

Fiat Pandához keresek új kasznit, mivel a jelenlegi szinte teljesen szét rohadt. Hol találok ilyen lelőhelyet (legyen az weboldal vagy valós hely)?

Figyelt kérdés

Első sorban Vas megye és a környező megyékben keresnék és lehetőleg fehéret.


A következő típusok érdekelnének:

Panda 30

Panda 34

Panda 45

Panda 45 Super

Panda 4X4

Panda 1000/4X4 i.e.



2018. jún. 26. 21:23
 1/5 crudy ***** válasza:
Nehezen fogsz talalni egyben karosszeriat, jobban jarsz ha gazdasagi totalkarosat vagy menthetetlen donort veszel aminek jo a karosszeriaja.
2018. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üres kasznit elég ritkán szoktak árulni. Ha már nem lakatolható ki, akkor érdemesebb lehet venni egy komplett, jó állapotban lévő autót. Legalább a mostaniból lesznek tartalékalkatrészek hozzá. Használtautón, Jófogáson lehet keresgetni.
2018. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon hivatalosan a kmpl. karosszériának a cseréje nem lehetséges, úgy, hogy a saját papírjaival fusson tovább az autó.

A karosszéria az alvázszámmal együtt maga az autó, ezt csak forgalomba helyezéssel (pl. külföldi autó), vagy átírással lehet megoldani. Egyedül az alvázkeretes autóknál (pl. terepjárók) lehet gond nélkül cserélni a kasznit.

Egyébként a Panda kaszninál az évjárat számít, mert a 86-utániak egy kicsit másabb karosszériával vannak szerelve.

2018. jún. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kasztni csere 1986-ban megszűnt!

Veszel egy ép állapotú karosszériás másik ugyanolyant.

Átiratod.

A jobb alkatrészeket átrakod.

A tiéd megy a bontóba.

2018. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna lehetetlen 1 éve én is így voltam, kiváló motorral, váltóval rendelkező Swiftem szitává , menthetetlenné rohadt, egy szerelő sem vállalta ( pedig nincs korrodált autó csak gyáva lakatos ) találtam kasznit, csak az volt a baja, hogy senki nem vállalta az átépítést. Első autóm volt, meg kellett válni tőle. ( aztán kiderült, hogy a motor tré mázli, hogy egy forintot nem költöttem rá , eltört az utolsó útján a dugattyú, ez ilyen szomorú történet) azóta van egy másik Swiftem. Javaslom, hogy Te is keress másik Fiat Pandát.
2018. jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!