Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem vezetik be a potyára...

Miért nem vezetik be a potyára vinnyogó riasztó miatti büntetést?

Figyelt kérdés
Lakótelepen, ahol több száz embernek a bekapcsolt riasztót kell hallgatnia, ezt büntetni kéne. Főleg, amikor éjjel vagy 10 percen át szól. Az első 1 perc lehetne elnézhető, utána percenként pl. 5000 Ft lehetne a büntetés a fülsértő vinnyogásért. Ha tényleg autólopás miatt szól, az természetesen kivétel. De hát mindenki rakja csendbe az autóját, ha megszólal a riasztó, ne kelljen több száz embernek azt hallgatnia!

2018. júl. 1. 23:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%

Oké majd megmondom az autónak hogy nézze meg, hogy éppen egy kutya hugyozik rá, vagy el akarják lopni és csak az utóbbi esetben riasszon.


Drágám, nem tudom szabályozni hogy mikor riaszt az autó, mégis hogy gondoltad a kérdést?!

2018. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%

És szerinted egy lakótelepen ha valaki a hatodik emeleten lakik a lakás túloldalán akkor éjjel meghallja az autója riasztóját 8 betonfalon át?

na ne viccelj!!!!

2018. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ja, hogy a több száz ember hallgassa csak, mert ti nem tudtok, nem is akartok semmit tenni, nem is érdekel, oké. Tényleg ennyire fütyültök rá, hogy a több száz embert ez zavarja?
2018. júl. 2. 00:24
 4/35 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondja meg nekem valaki: akkor én miért nem hallgathatok büntetlenül teljes hangerőn zenét éjjel? Ez sem zavarja kevésbé a szomszédokat. Sőt, ezt még kevesebben is hallják, mint a riasztót. Meg kéne valahogy oldani ezt, nem a kifogásokat keresni.
2018. júl. 2. 00:26
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

Mondd meg akkor mit tegyek! Őrködjek a kocsi mellett, vagy aludjak benne????


Vagy kapcsoljam ki a riasztót és hagyjam nyitva a kocsit had vigyék?????

2018. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tetszik, akkor veszel egy családi házat mindentől messze, ott zenét is hallgathatsz meg nem zavar a riasztó sem. Amúgy nem tudom hol laksz, de igen sok száz autó lehet a közelben ha rendszeresen vijjognak. :)
2018. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

szépen menj le, és ereszd le mind a 4 kerekét


may hagyhatsz egy cetlit, hogy rakasson bele jobb riasztót

2018. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
59%

A megoldás, hogy ne sértse a füled a riasztó:

[link]

2018. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%

Hol a többi több száz lakó?


Szerintem ők azon gondolkozhatnak, hogy ki ez az összeférhetetlen új szomszéd: hola riasztó zavarja, hol a tévénézés, hol az elszívó, hol az éppen sülő hal illata. Veszekszik a kisgyerekesekkel (miért rohangál és kiabál) a kutyásokkal, a buszsofőrrel, a házmesterrrel, hogy az épp tetszőlegesen kitalált valami miért nincs másképp, mint ahogy éppen van...


Szar lehet neked...

2018. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
26%
Alapból ezeket a riasztókat kéne megszüntetni, soha nem értettem, hogy mi a hasznuk, azt mégúgysem értettem, hogy valaki miért hagyja bekapcsolva ezt a funkciót.
2018. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!