Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok,...

Autóvásárlás előtt állok, jelenleg egy szép kis Audi TT kabriót néztem ki,2010-2011-es évjárat, valakinek van tapasztalatja velük? Melyik motor a legjobb? A vászontetővel mi a helyzet?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A vaszontetot nem ajanlom, mert az ablakokat csapkodni fogja a huzat es belevilagit a szemedbe a nap. Amugy nem tudom, Skodas vagyok...
2018. júl. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vászontetővel ne parkolj hosszasan itt a nyóckerben.
2018. júl. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj Pistike menj már aludni est evan!
2018. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vászontetővel abszolút semmi gond nincs, de picit zajosabb, mint a keménytetős coupe, ezzel számítani kell. Kb 8-10 évente cserélni kell, mert egy idő után beázik, kiszakad, elkopik, ilyesmi. Maga a modell nagyon jó, igazi kis élményautó már az 1.8-as turbómotorral is (csak ne dízellel vedd légyszi).
2018. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon proli autó, sose égetnékmagammagam ilyennel


12/f

Vállakozo programozó mérnök orvos

2018. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2010-es még mindig kicsit csajos, de azért sokkal jobb, mint az elődje. Ha az tetszik, vedd azt. Vászontetőt pedig csak garázsban.
2018. júl. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval szeretnél venni egy 5-ős Golfot? De tényleg, állítsd a TT-t emelőre és nézz alá, ugyanazt fogod látni :D
2018. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es


Ez csak előny, mert a Golf 5 is egy kiváló konstrukció.

2018. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!