Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125-ös ENDUROT/SUPERMOT...

Milyen 125-ös ENDUROT/SUPERMOTOT vegyek max.500 ezer forintért?

Figyelt kérdés

A rutin már megvan, 5 évig quadoztam, crossoztam.

-

Feltételeim:


- Max 125 köbcentis, Enduro/supermoto-t keresek. (nem feltétlek csak 125 köbcenti)


- Aszfalton is, de inkább terepen használnám, legyen alkalmas minimális szinten terepezni is.


- A 7kw alapkritérium, az a minimum.


- Max/kb a 2000-es évjárat.


- Azért szánok egy 125-ös endurora 500 ezer forintot, mert nem szeretném ha egyik pillanatról a másikra cserbenhagyna, szeretném a minőséget érezni, ezért elsősorban csak japán endurok érdekelnek, de meghallgatok mást is.


- Ne menjen rá a gatyám a szervizelésére és a tankolására. (6 liter még úgy-ahogy belefér)


- Szeretném min. 3-4 évig úgy használni, hogy nem tapasztalok különösebb hibákat, pl. motorikusan stb.


+ Linkeket is szívesen elfogadok ha esetleg valaki pont ilyesmiket nézeget, és szán rám 10 másod percet. Köszönöm.



2018. júl. 9. 22:13
 1/1 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy mire esett a választásod mert nálam kb ugyan ez a helyzet? :)
2021. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!