Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes felújittatni egy 17...

Érdemes felújittatni egy 17 éves benzinmotrot ezekkel a problémákkal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Audi a3 8l 2001 1.6 75kW 102 lóerő,1 l olajat megevett kevesebb mint 300 km alatt,most meg a gyűrűkkel is probléma van kokszolódik a gyertya.érdemes vele foglalkozni ?

2018. júl. 15. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez igazából rajtad áll. Rendbe rakod, nincs vele gond, de attól még egy 17 éves autó lesz. Nem sokat hallottam arról hogy valami ilyen autót keresne + 17 éves ezért eladni meg nehéz lesz vagy fingért fog csak elkelni. Viszont, ha van rá keret, én le cserélném.
2018. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hol csináltatod meg, ha van szerelő haver akivel meg tudod csinálni egy tálca sörért, akkor nyugodtan, mert maga az alkatrész egyáltalán nem drága, és szerelni sem olyan nehéz. Én ezen átestem, ugyanezzel a motorral, 50E kb az alkatrész. Azóta nincs gond, olajfogyasztás abszolút 0, gyertyát se köpte be egyszer se, kipufogógáz tiszta.
2018. júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Add le egy bontóban, hátha adnak még ott érte valamit.
2018. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Csak maga a gyűrűzés nem lenne annyira nagy munka.

Annak viszont elég nagy a valószínűsége, hogy egy 17 éves motorban, megbontás után még számtalan alkatrészt fogsz cserére érettnek ítélni.

Ott kezdődik, hogy a gyűrűcseréhez meg kell bontani a csapágysort....

Ha már kinn van a motor, leveszed a hengerfejet....

Egyúttal megnézed a generátort, önindítót, vízpumpát...


Gondold meg!

2018. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!