Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékagy méret mennyire...

Kerékagy méret mennyire számít felni cserénél?

Figyelt kérdés
Szóval egy Daihatsu Applausera szeretnék venni valami jobban kinéző felnit, a lyukelosztás rendben van (4x100) és az ET szám is, átmérő stb. viszont a kerékagyban nem vagyok biztos. Amennyire sima centivel lemértem kb 56 mm az enyém de nem vagyok biztos, viszont amiket néztem azoknak kereken 60mm.. vajon jó lesz vagy ez a szám ugyanannyira fontos?

2018. júl. 16. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eltér, akkor kell hozzá tehermentesítő gyűrű. Lehet kapni is, de egy közepesen ügyetlen esztergályos is megcsinálja neked 20 perc alatt.
2018. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyira számít, hogy egyeznie kell. Ez pozícionálja a felnit az agyon.

A nem gyári felnik agymérete általában nagyobb, hogy minél több típusra felmenjen. Ilyen esetben kell a tehermentesítő, ahogy írta az első. Pár ezer Ft-ért lehet venni, vagy csináltatni. Szerintem előbbi a tuti.

Arra figyelj, hogy ne hagyd magad rábeszélni a fémre, akármilyen okosságot mondanak

2018. júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!