Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » DRZ400 SM vélemények?

DRZ400 SM vélemények?

Figyelt kérdés
Motorvásárlás előtt állok a keret 850EForint, a Suzuki DRZ400(29kW-os változat) nagyon tetszik olvastam róla nagyon sok jót viszont sok rosszat is, így most teljesen tanácstalan vagyok. Nektek mi a véleményetek, mennyire nénéz találni "jó" állapotban lévőt, megéri egy ilyen motor az árát? Illetve, ha elmennék megnézni egy ilyen motort megvásárlás céljából mire/mikre figyeljek oda leginkább? Már volt több motorom is, de most nem tudok dönteni. Köszönöm, szép napot!

2018. júl. 22. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
DRZ-ről mi rosszat olvastál? Kiváló, megbízható motor. Ennyiért már mondjuk KTM 640LC4-et is kapsz, de a Suzuki mellett szóljon, hogy olcsóbb fenntartani. Szerintem simán vehető gép, csak jól meg kell nézni, hogy eredeti sm verzió vagy utólag átalakított.
2018. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!