Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 167cm elég magasság egy 50cm3...

167cm elég magasság egy 50cm3 supermotohoz?

Figyelt kérdés

Motor vásárlás előtt állok és egy Yamaha DT 50 est néztem ki. Nem tudom mennyire érne le a lábam róla. 2004-2008 as modelleket figyelek.

Le fog érni a lábam róla?

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. júl. 24. 21:10
 1/8 Sivatagi1996 válasza:

170-től szerintem már rendben van a supermoto, de a legbiztosabb az, ha elmész és ráülsz, de szerintem pipskedni fogsz rajta, telitalppal biztos nem fog leérni a lábad.

Érdemes megnézni más modelleket is, a Derbi Senda, Aprilisa SX 50 is remek választások. Ki kell próbálni egy párat, vagy akármilyen motort.

Felülsz akár egy barátod 1000-res motorjára és megnézed hogy leér-e a lábad. Amelyik motoron kényelmesen leér, megnézed a specifikációban a gép ülésmagasságát mm-ben, és akkor már fogsz tudni viszonyítani a többinél.

2018. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hasznos válasz,köszönöm.


Lehet most hülyeséget írok de a biciklimnek lemértem és 90cm magas az ülése. Ha ráülök enged 4cm-ert. Most igaz egy motornak szélesebb az ülése de ez lehet hasznos információ. Így egy lábam pipiskedve leér. Megtartani biztos meg tudom majd ha csak pipiskedve ér is le.

2018. júl. 24. 21:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy pl a DT 2008 as verzióját lehet e "ültetni" teleszkóp segítségével. Mondjuk 80 kiló vagyok (tudom sok rajta vagyok) ezért biztos lejjebb is ülne picivel. Amivel vizsgáztam motor egy Yunak 904 es volt arról 2 lábam leért majdnem telitalppal.
2018. júl. 24. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kismotoroknál kimondottan előny, ha nem vagy magas, tuti leér a lábad egy DT 50-ről.
2018. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A DT50 pötsköszörű a Motorhispaniakhoz képest. Nekem az utóbbi van, néha karate mozdulatokkal kell le- és felszállnom, pedig 2 méteres figura vagyok.
2018. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor valószinűleg leér majd a lábam. Köszönöm a válaszokat.

Úgy tudom a derbi senda is elég magas gépezet.

2018. júl. 25. 00:19
 7/8 A kérdező kommentje:
*de a Motorhispania-t nem gondoltam volna.
2018. júl. 25. 00:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Sendák nagyjából ugyanolyan magasak.
2018. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!