Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szakad el nagyon rövid...

Miért szakad el nagyon rövid idő alatt a kuplungbowden a motoromon?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve van nálam egy 50-es Derbi Senda. Januárban beindítottam volna melegedni, meg menni egy kört az udvarban, de el volt szakadva a kuplung, mondom oké, biztos az előző tulaj nagyon gyepálta. Kicseréltem, és tegnapelőtt megint el volt szakadva amikor indultam volna. TNT gyártmányú kuplungbowden volt.

Gondoltam arra, hogy 6 sebességes 50-esnél természetes, hogy gyakori az ilyen, de fél év? Nekem azért az kevés.

Lehet, hogy a márka nem az igazi?

Nem olajoztam meg a bowdent, tegnap tudtam meg, hogy jobb lett volna, ha megtettem volna.


Akkor most mi?



2018. júl. 26. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak gyenge minőségű bowdenek.

Gyártanak bowdeneket Kínában, azok eleve gyanúsak, és akkor még ott vannak a hamisitványok...

2018. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahol lehet hogy nagyon megtörik a bowden. Hol szakad el, fent a karnál vagy lent a szerkezetnél?
2018. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fent a karnál. Most sincs rendesen még elszakadva, de már nem lehet rendesen behúzni.
2018. júl. 26. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Silány minőség, rosszul van elvezetve, megtörik, szárazon cibálod. Mondanám, hogy 1x vegyél egy jó minőségűt, normálisan kösd be, 2x ellenőrizd, hogy könnyen jár e, és olajozd is meg. Ekkor nem szabad neki elszakadnia.
2018. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!