Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire balesetveszélyes egy...

Mennyire balesetveszélyes egy ilyen úton 80-90 km/h-val menni?

Figyelt kérdés

Kavicsos földút

Házak között

A kerítések az útpadkán vannak egyből

Két szembe menő autó legfeljebb lépésben, centizve fér el egymás mellett (legtöbbször inkább visszatolat az egyik az utca valamelyik végéig, vagy a saját kapubejárójába, ha ketten mennek szembe egymással, egyszerűbb úgy)

Közepén van egy bukkanó, nem látni be az egész utcát

Nincs járda, gyalogosok az úton

Van forgalom, nem egy nagykörút, de nem is napi 1-2 autó

?


2018. júl. 26. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Függ a sofőrtől is! Én azt vallom, hogy nincs olyan, hogy veszélyes tempó csak veszélyes söfőr!😁

Nem hiszem, hogy én motorral nagy tempóval veszélyesebb lennék mint néhány autós kolléga 50 el!

2018. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleve azért a lakott területi 50 nem ok nélkül lett kitalálva.

De ha ezt félre is tesszük, a fent leírtakból én egy 35-40km/h-t tartok biztosnak.

2018. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én itt inkább 20-30-al mennék!


Az ilyen helyek a legrosszabbak, kifut eléd vagy kiteker eléd bringával egy kisgyerek akit még a kapuk miatt sem látsz aztán meg is ölted és élhetsz ezzel a tudattal életed végéig.


Ha meg nagy sebességgel mész akkor meg mehetsz tárgyalásokra vagy börtönbe is akár.

2018. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne játssz mások életével te gyökér!
2018. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

30-as tábla van


Nem én csinálom, engem pont hogy zavar, de sokaktól megkaptam már hogy túlaggódom, ez teljesen normális

2018. júl. 26. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Mint mondtam lehet, hogy túl agódod lehet, hogy nem! Minden embernek aki vezet fel kell tudni mérni, hogy mik a képességei, hogy tudja kezelni a váratlan helyzeteket!

Hogy 30 vagy 90 el mész lehet mondani, hogy nagyobb a rizikó de az nem csak az autóstól függ ha például egy gyerek adott esetben kiszalad eléd lehet, hogy közvetlen előtted szalad ki mikor mész 30 al vagy 50m el előtted amikor mész 90 el a végeredmény ugyan az! Balesetek vannak és lesznek is de persze van amikor elkerülhető lett volna kissebb tempónál de nekem konkrétan már mentette meg az életemet a nagy tempó motorral egy olyan szituban amit nem én okoztam! Szóval lehet igy egy elképzeléshez ragaszkodni de az minden esetben nem lessz helytáló!

2018. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szűk, kavicsos úton alapból nem mennék 30-nál többel.

Ha ráadásul még beláthatatlan és gyalogosok is lehetnek, akkor inkább olyan 15-20 km/h-t tartom észszerű sebességnek.

2018. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ebben a formában, ahogy leírtad, veszélyesebb, mintha autópályán döngetnél 300-al.
2018. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!