Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak (lánynak) Mazda...

Első kocsinak (lánynak) Mazda 121/Nissan Micra /Ford Ka? (kb 10-12 éves használt autók) Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

városi használatra , nem száguldozásra,1-2 fő részére


javítási költségek,alkatrész árak, megbízhatóság is érdekelne


2010. jún. 19. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges kis autót venni kezdő autónak, mert gyorsan kinövöd.

Szerintem egy BMW X6 típusú autó jobban állna.

2010. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Seat Cordoba vagy ibiza? Nekem Cordoba van a 3ajtós de ezek 1,6 motorosak. Sztem jobb lenne neki egy 5 ajtós Cordoba Stella. 7-8 körűl eszik az 1,6osom meg vagyok vele elégedve és már 6-700 ezerért elég jót vehetsz. Ezek 2000 utániak.
2010. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, hogy mi az igényed és melyik tetszik.

Én most vettem egy 16 éves Fiat Bravot, 1.6 motorral, nekem nagyon bejön.


L/18

2010. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó megközelítés! A Micrát megbízhatónak mondják és egy hozzáértő segítségével megvásárolhatsz egy jó női autót. Úgy hallottam nagyon ritkán szükséges javítani a kötelező karbantartáson kívül, de a japán autóknál benne van hogy mélyebben zsebbe kell nyúlni alkatrészcserénél. Ka-ról nincs személyes tapasztalatom, de szerintem barátságosabb az alkatrészára. Ha nem ellenszenves tapasztalatból mondom, egy Opel Corsa is jó kis női autó és olcsó fenntartású, de érdemes szintén megnézetni szakemberrel hogy jó állapotban legyen. Fiatot nem vennék, ez az én véleményem, olyan horror alkatrész árakról hallottam idősebb kis autóknál alapvető alkatrészeknél hogy inkább rendberaknám egy Corsa futóművét ha kell.
2010. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább a Mazda vagy esetleg egy Opel Corsa.
2010. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!