Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda accord vagy mazda 6...

Honda accord vagy mazda 6 szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok választani a fent említett 2 autó közül. Amiben gondolkodok honda accord 2.0 (van néhány type S is bár nem tudom mi a különbség a sima és e között)2004-2007 a faceliftes kicsit drága vagy mazda 6 bár ebből csak a 2. Generációsat venném mivel a "soklámpás" nem igazán tetszik . A mazdát 1.8 benzines motorral venném. Csak is a benzinesek jöhetnek szóba illetve külföldön vásárolnám. Találni ebből a 2 típusból valós 150-200 ezer km-eset is. Mind a 2 autó nagyon tetszik és nem tudok dönteni. Véleményeket illetve tapasztalatokat várnék.
2018. júl. 29. 08:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

A Mazda 6 desingben nagyon ott van.Meg, nagyobb kecsesebb autó is, mint a Honda.


Csak egy érv szól ellene, az,hogy hamarabb rohadni kezd.

2018. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Úgy hogy még egyikben sem ültem inkább az accordot tartanám nagyobbnak. Egy 2016os mazda 6ban ültem az valami rettentő szűk és alacsony autó volt. De lehet csak ez a legújabb típus ilyen.
2018. júl. 29. 08:54
 3/22 anonim ***** válasza:
A Mazda6 pirosban nagyon ott van, de egy hodály. A Honda kissé szögletes, de valahogy mégis jobban tetszik, még a kombi is /kékben vagy zöldben/. A Mazda mellett szól a fejlett hajtásrendszer, de a Honda i-CTDi-je miatt sem kell szégyenkeznie. A Honda alapból sportosabb külsőre még az S-type nélkül is.
2018. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem akarsz a nézelődésbe beleölni sok időt, akkor a honda.
2018. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Hondaaaaaaaa egyértelmű
2018. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Én az accordot választanám az tuti. A világból kivisz.
2018. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 joco5582 ***** válasza:
76%

Ezt a Honda maszlagot de komolyan. Beültem a hintába, hogy ez nem romlik el. Talán a 90-es években gyártottak olyan autót ami nem romlik el, de azok az idők már elmúltak. Vedd amiből sok fut az úton, van sok utángyártott és bontott alkatrész is. Csak egy apró példa. ABS jeladóm elromlott hátul. A szenzor elromlott új ára 64ezer ft plusz 35 a beszerelés. A Honda kocsikhoz nagyon drága az alkatrész, és ebből nem is volt utángyártott sem csak eredeti. Na meg a bonott.

Nem eltántorítani akarlak az Accordtól, mert kitűnik a a kocsi összességében minőségérzettel a többi közül, de az hogy nem romlik el az túlzás. Elromlik, legfeljebb kevesebbszer, de költeni kell erre is arra is

2018. júl. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem írta, hogy nem romlik el. Olyan autó neg nincs amire soha nem kell költeni. De akkor is egy megbízható, motorikusan sosem cserbenhagó autó az accord. Bár nem mintha ilyen szempontból a mazdának is szégyenkeznie kellene. De én maradok az accordnál.
2018. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Még egy voks a Honda melledt.


De öt éves kétszáze ezer kilómétert sem futótt autót, csak az ilyenekből ritkán vett másod(ik) autók közt remélhetsz.

2018. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Az uj mazda 6os szuk? Parameterekben lehagyja a helykiraly superbet, es ezt tesztek is bizonyitjak.

Nekem is tetszik mindegyik auto. De ha talalsz egy jo allapotu mazdat en azt javallom. Egy alapos alvaz es uregvedelem es kesz. Mazda benzinesek ott vanna azert a szeren. +1 Mazda

2018. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!