Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki hallott már az AOA...

Valaki hallott már az AOA 1,2,3 kipufogókról? Simsonhoz gyártják a németek.

Figyelt kérdés
Ha valaki hallott erről,megosztaná velem a véleményét?

2018. júl. 29. 19:09
 1/4 joco5582 ***** válasza:

Én special nem hallottam róla, de a google gyorsan kidobja. A név, gyári kipufogó módosított változata.

Minden országban vannak "nevezetes" gyárias tuningok. A németeknél gondolom ez az. Nálunk "Mihu mini tuningja" néven találog meg. Ahogy látom ez a német nem hoz annyit a konyhára, mint az itteni.

Szerintem itthon nagyon jó profi tuning leírások vannak. Én inkább azokkkal kezdeném.

Remélem segítettem

2018. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, segítettél. Hát, elég drágának tartom ezt az aoa kipufogót, 27 ezer, plusz kiszállítás. Egy gyári hengerméretű Simsonhoz kellene, amin egy kicsit "tuningolnék". Gondolkodtam ezen, és az MZA kipufogón, de szerintem utóbbit veszem. És igen, megkeresem ezt a Mihu tuningot ;)
2018. júl. 30. 16:28
 3/4 joco5582 ***** válasza:

Nekem egy belső rezós van. Hogy őszinte legyek leheletnyit ad a teljesítményhez, igaz gyári a hangja.

Volt már több "házi" gyártmányú tervezett rezonátorom, de nem tudtam megbarátkozni a motor hangjával. Benne van a bugi, mert igazán ezzel lehet megpörgetni a motort, de nagyon hivalkodó, feltűnő hangja lett a motornak.

Igaz láttam már készített rezót, amivel szépen ment a motor, és nem volt bántó a hangja. Csak kocsiból pont nem tudtam átszólni, hogy megbeszéljük mi van rajta. :)

2018. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is rengeteget gondolkoztan korábban belső rezonátoros kipufogóról, de azt mondják, hogy alacsony fordulatszámon gyenge lesz a moci. Én nem szeretném üveghangon használni folyton, hanem ilyen közepes fordulaton. Mit tudsz még a belső rezósról? Egy kicsist kopott a hengerem, hs megfuratom, akkor ezzel a kipufogóval be lehet járatni? Ez utóbbi kicsit hülye kérdés. Amúgy Nekem is tetszik a hangja.
2018. júl. 30. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!