Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki DRZ400 SM?

Suzuki DRZ400 SM?

Figyelt kérdés

Az A2 jogosítványra lehet, hogy veszek egy drz-t és akinek van ilyen motorja leírhatná róla a véleményét,tapasztalatait.

jelenleg egy 70(50) köbcentis 2t motorom van(kb 10 le), ezután azért egy ideig lehetne élvezni a drz-t gondolom, és nem unnám meg gyorsan. Mert azért olvastam róla, hogy sm-ekhez képest kicsit nehéz, gyenge.

Nagy gázra kuplung nélkül megemeli az elején, ha igen melyik sebesség(ek)-ben?



2018. júl. 30. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs ilyen motorom, de a nagyobb testvérének az utcásított változata van meg (XF650). Az 35 kW és 190 kg.


"Supermotokhoz képest kicsit gyenge, nehéz" ezt te kiktől hallottad? Menetkész tömeg 147 kg, ami 39 lóerő esetén igencsak dinamikus motorozást tesz lehetővé. Sőt, ha 30 kW van a papírokba, akkor az is elképzelhető, hogy nem vezetheted, mert az azt jelentené, hogy a teljesítmény/sajátsúly arány 0,2 fölött van (0,204), nem tudom, ezt hány tizedesjegyig nézik. Elvileg a forgalmiban is bennevan, ha "0,2", akkor használhatod. Ezzel eléggé kimaxolod a jogosítványod amúgy is. Valóban, van olyan supermoto, ami arányaiban könnyebb, de azt amúgy sem tudnád használni ezzel a jogsival, illetve hétköznapi használatban nem igazán érezhető a különbség.


Nem, valószínűleg nem fogod hamar megunni, ez is többet tud már, mint amennyit a legtöbb ember ki tud használni supermoto esetén. Egy ember szállítására bőven jó. Ha meg utassal, csomagokkal akarnál túrázni, nem ez lesz a megfelelő motor amúgy sem.

2018. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vigyázzunk az A2 vel, mert 35kW-hoz minimum 175 kg önsúly kell hogy kijöjjön a matek (max 0,2 kW/kg)!
2018. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0,2 után már nincs tizedes. 0,2-nél nem lehet több. Semennyivel.
2018. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha igaz a 39Le (28,7 kW) akkor már lehet akár 143,5 kg is a motor saját tömege. Mármint minimum.
2018. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont belefér 144kg 39le.

Köszi a válaszokat.

2018. júl. 30. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Bőven jó a DRZ, szerintem 10lóerő után elég ütős lesz. Vegyed bátran.
2018. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!