Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autòt. Ès az...

Vettem egy autòt. Ès az olajszint a min van. Sajnos nemtudom milyen olajat öntöttek bele. Problèma lenne ha belöntenèk egy màsik fajta olajat? Vagy ilyenkor csereljem le az egèszet? Motorolajrol lenne szò.

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Illik lecserélni vétel után.
2018. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vétel után egyből cseréljük a filléres alkatrészeket plusz az olajat.
2018. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cserélni érdemes.
2018. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vètel elott egy honappal cserèlte le a gazdàja. Friss az olaj benne. Csak nemtudom h màs olajat ha öntenèk a meglèvőhöz akkor az ugy nemlenne problèma ?
2018. júl. 30. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés benne az olaj és most cserélte le az előző tulaj, akkor, nagyon nem ért hozzá. Ki tudja milyen olcsó sz@rt öntött bele, ha még a mennyiséget sem tudta eltalálni. Én tuti lecserélném az egészet, valami jó minőségű olajra, szűrővel együtt. Ezen pont nem szabad spórolni.
2018. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg most cserélte, esetleg kérdezd meg tőle, milyet tett bele, valszeg emlékszik rá.
2018. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Az jó vétel volt,ha egy hónap alatt megzabálta az olajat..

Lényegében akkor bármilyen 10-40-est tölthetsz bele

2018. júl. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha véletlenül tudod a kocsi márkáját/tipusát, akkor gúglizd be..


itt csak általánosságban kérdezed, olyan választ is kapsz.


úgy érzem sajnálod a maradék olajat leengedni, és próbaképp 10ezerforintért új olajat venni+ szűrőt.


Amúgy egy fehér itatóspapírral olajtesztet végezhetsz. ebből házilag megtudhatod, hogy milyen az olaj, cserélték-e...stb..

2018. júl. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon elgondolkodtatna,hogy hova tűnt belőle 1 hónap alatt az olaj.....ha szerencséd van akkor valamiért csak kevés lett bele öntve.

Én cserélném még akkor is ha 1 hete öntötte bele, pont úgy ahogy a szűrőket és stb

2018. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy hónapja cserélte? Akkor bizonyára megvan a számlája. ha nincs meg, akkor hogy bizonyítja a cserét?

Mivel nem tudot mit tett bele, én is lecserélném. Egy most elmulasztott olajcsere, az esetleg beleöntött ki tudja milyen szar és kokszosodó olaj miatt később az olajcserénél jóval nagyobb költségeket okozhat.

2018. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!