Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új, sportos autót...

Milyen új, sportos autót tudnátok ajánlani olcsón?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is újonnan, maximum 4-5 évesen. A lényeg hogy még 10 év múlva is autó legyen.

Mint említettem sportosnak kell lennie, azaz:

- ne legyen benne semmilyen menetdinamikával kapcsolatos elektronika (legfeljebb ABS, de az sem fontos)

- ne legyen szervós a kormány

- lehetőleg ne elektromos fojtószelepes legyen (vagy ha az akkor ne legyen visszabutítva, mert az megöli a gázreakciót)

- hátsó esetleg összkerékmeghajtással rendelkezzen

- pontos, feszes futómű (az sem baj ha beton kemény, az előző autóm is olyan volt, ha az egyik sarkára ráültem a 110 kilómmal akkor is csak 1-2 milliméterrel ült lejjebb az autó)

- 150 Lóerő/tonna teljesítmény-súly arány környékén (esetleg felette) legyen

- sebességérzet sem hiányozhat (bár ha az előbbi pontoknak megfelel, akkor gondolom ennek is meg fog)

- és legfeljebb 5-6 millió Forintom lenne rá. De ez már nagyon a vége, jó lenne ha 4 vagy az alatt megállna.

Fogyasztás nem számít, nem boltba járásra lesz használva. Egyébként már egy ideje keresgélek ez ügyben, de még nem találtam egy megfelelő példányt sem. Amikre illettek a fent felsorolt dolgok azok mind 20+ éves autók voltak.



2018. júl. 31. 00:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen kézi váltós legyen. Valamint 185 mm széles gumikat is fel lehessen rá rakni átalakítás nélkül.
2018. júl. 31. 00:05
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

-ne legyen benne semmilyen menetdinamikával kapcsolatos elektronika (legfeljebb ABS, de az sem fontos)


- ne legyen szervós a kormány


Mellé 4-5 éves.


Ez a kategória nem létezik.

2018. júl. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyet sehol nem találsz. hacsak nem veszel egy VFTS-t! :D
2018. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
No, ilyen már nincs. 4-5 évvel ezelőtt is kötelező volt már az ABS, szervo nélkül meg nem lehetett eladni semmit, tehát az van. Bowdenes gázmozgatás már az EU3 normával kihalt. Betonkemény gyári futómű nincsen semelyik autóban. Ezt magadnak kell megépítened. Meg is lehet, de ahhoz kell egy 15-20 éves BMW pl.
2018. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem létezik ilyen autó, de ha akarod a lupomat mevmgveheted, 4 milla ért abban nincs szervo
2018. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Azt a 4-5évet ki kéne tolni 20-25évre, ma már ilyet nem kapsz úgy hogy leveszed a polcról.
2018. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értem, mindenkinek köszönöm a válaszát.

Hát igazából sejtettem hogy ez lesz. De mivel annyira nem ismerem a mostani autókat, így inkább feltettem itt a kérdést. Pedig eleinte még bizakodva álltam hozzá a dologhoz, mondván, hogy még most is gyártanak sportos autókat olyan emberek számára akiknek fontos a vezetési élmény. De akkor ezek szerint azok csak ilyen "látszat" sportkocsik.

2018. júl. 31. 13:19
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos régit kell venned, ma már nincs egy igazi sportautó sem... :(
2018. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ehhehe.. Van igazi sportkocsi, csak nem tudja megvenni a földi halandó.
2018. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És például mi lenne az? Hátha egyszer úgy alakul majd, hogy mégis csak elérhető lesz számomra is, és akkor majd tudom merre induljak el (ha akkor is ebben a helyzetben lennék).
2018. júl. 31. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!