Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "A-s végű ABS Rezgőmotor"...

"A-s végű ABS Rezgőmotor" létezik ilyen alkatrész?

Figyelt kérdés
1997 Audi A3 1.8 benzin 8L Az lenne a kérdésem, hogy a szerelőm azt mondta, hogy az "A-s végű ABS rezgőmotor" rossz a fent említett autómba ami újonnan 240 ezer, felújíttatni 170 ezer, bontóból meg 60-80 ezer. Bontót felhívott vagy 6-ot és érdekes módon egyiknek sem volt..Neten kerestem ezt a bizonyos regző motort de semmit nem találtam róla, lehet hogy át akar verni? 2 másik szerelőt is kérdeztem, ők kapásból azt mondták, hogy az az ABS kocka lesz, azt meg tudom hogy közel sem annyiba kerül mint amit a szerelő mondott..szerintetek? :/

2018. aug. 1. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is ABS-kocka lesz az, ám az árak akár reálisak is lehetnek. Az "A" vég előtt lennie kell egy 9 szám/betű kombinációnak, az alapján rá tudsz guglizni.
2018. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!