Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen supermotot ajánlanátok?

Milyen supermotot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
kb. 170 cm vagyok, így elég szűk a választék supermotok terén (drz lett volna az első választásom de nem szeretnék eldőlni minden egyes piros lámpánál). 400cc körüli gépet akarok, de nem találok semmit ami megfelelne, a 450-es gépek pedig mind üzemórásak. Enduroból épített supermotokról sok negatív véleményt kaptam, hiszen közutakon borzalmas motorozni vele (nem próbáltam csak hallottam). Husabergeket nézegettem sokáig mivel magasságra elvileg megfelelne nekem, csak az üzemórával vannak problémák. Egy viszonylag erős, pörgős motort szeretnék amit tudok a mindennapokban használni, és nem megy rá a gatyám is.

2018. aug. 3. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne itt kérdezgess hanem totalbikeon esetleg sportmotor forumon nagyobb eséllyel kapsz jó választ.Egyébént nem kizárt hogy jó lehet a drz is lehet játszani felfüggesztéssel.Ebben nem vagyok biztos.

Esetleg dr 350 ? Alacsonyabb az ülésmagassága mint a drznek.

Igaz nem gyári supermoto de nem is üzemórás.Igénytelen és olcsó is..sajnos már kevés papíros van eladó.

2018. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát azért a kinézet sem utolsó szempont nálam :D
2018. aug. 3. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézegettem ebben a kategóriában még motorokat de nem találtam neked semmit.Egyébként fizikumod testsúlyod milyen ? Mert ha nem vagy egy pálcika akkor szerintem egy lábom is kiegyensúllyozod azt a motort.

Egy drz vagy ktm lc4 400 vagy 600 nem olyan nehéz mint modjuk egy túra motor...

Én is csak a husaberget találtam ami megfelelne.

Én azt mondom hogy probálj ki pár motort ha eddig még nem tetted meg lehet hogy simán elbírod.

2018. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem adok túl hasznos választ, de ha a drz400 túl magas neked, akkor szinte mindegyik az lesz ilyen kritériumokkal. Én azt javasolnám, hogy vedd meg azt ami tetszik és ha tényleg nagyon magas, akkor lehet az ülést át lehet szabatni alacsonyabbra, vagy ha előreláthatólag ez sem elég, akkor a futóművet is lehet ültetni.
2018. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A súly nem számít, mert a mostani motoromat (derbi senda) is fél lábon tartom meg. Husqvarna 610sm jó lehet?
2018. aug. 3. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a Senda is jó, akkor ezek is jók lesznek. Nézzél többet, ami tetszik és menjél próbáld ki őket, másként nem fogsz végleges döntésre jutni.
2018. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!