Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf tetszik a nőknek?

Volkswagen Golf tetszik a nőknek?

Figyelt kérdés
Vagyis lehete csajozni ilyen autóval 2007es dátumtól nem kellene régebbi. Olyan autót szeretnék venni, ami segít a csajozásban. Audi, BMW, Mercedes tudom tetszik a nőknek, de mi a helyzet a Golf-al? Köszi!

2018. aug. 4. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem csajoztál be nem az autód miatt fogsz... Szánalmas az ilyen
2018. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ha nagy a pocsod elég a Fiat 500as is
2018. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2# adom


24N

2018. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de vannak azok a hülye emberek(csajok),akik egy kocsiból ítélnek.Ne legyél ennyire butus te is.

Egy nő ha egy kocsi miatt bukik egy pasira,az annyit is ér,10 éves Golfnál meg főleg.

2018. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Gratula a gondolkodásodhoz. Nem írtál árkategóriát. Nekem jobban tetszik a POLO ha ilyen 1,5 millióig vesszük, de pl nekem ez a GOLF nagyon tetszik:


[link]


Ui:. nehogy rám írj 😂

2018. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell leszólni szegény kérdezőt.

Nyilván tisztában van vele, hogy kocsival csak alja söpredéket lehet felszedni akiket lehet használni arra amire valók... és nem élete szerelmét keresi így.


Kérdező,

minden relatív, azon a szinten, ahol az autó is luxus ott vagány egy Golf V, ahol minden suttyú E46-tal jár ott nem ér sokat már csak azért sem mert nem BMW. Az ilyen ócska lotyók csak a márkát látják, a többi mellékes

2018. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az régen rossz,ha egy csajnak egy kocsi kell...,de én is próbáltam sok kocsival és sokszor bejött,figyelj tapasztalat:a nőnek a nígyes golf tetszik,de kellenek kellékek:nagy kidörgő,r32 optik,gti feliratok,morcosított géptető,ledes lámpák,ültetés meg porse felni,ha ez meg van te leszel a császár,a motort ne nézd amúgy 1.4-is megfelel nem azt nézik...,konkrét csajozós autó amire nagyon buktak:bmw e36,bmw e39,bmw,g astra coupe.Az érdekes amúgy az,hogy ha egy újabb tipusú többmiliós kocsival próbálkoztam azt leszarozták(pl:anyám vadiúj corsa-ját)...
2018. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha a csajozás a fő szempont, akkor inkább e36, e46 bmw-t, esetleg w210-es mercit vegyél. Ezektől azonnal nedvesedik a bugyi.
2018. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ismerek egy 19 éves kiscsajt, a barátjának van egy 4-es Golfja, és minden második nap teszi fel a képeket az autóval, és hogy a Golf a világ legjobb autója, stb :D És nem csak ő, egész menő csajokat ismerek, akik 4-es vagy 5-ös Golffal járnak, és kifejezetten szeretik.
2018. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem régi suzuki swiftet vegyél, mert nekem az van mégis van barátnőm :'D
2018. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!