Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Furcsa hangot ad ki az autó,...

Furcsa hangot ad ki az autó, a motor felől, mikor menet közben felengedem a gázt. Mi lehet a probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mentem az autóval kb 80 kilómétert, addig semmi baja nem volt, 20 perc szünetet tartottam és akkor kezdte el csinálni.


Ha csak beindítom az autót, és üresben gázt adok, semmi sem történik, minden rendben. De ha elindulok, és mikor váltok kettesbe vagy nagyobb fokozatba, akkor a kuplung felengedésekor is hallatszik, hogy recseg(?), kattog valami elöl.. ha menet közben a motorféket akarom használni, akkor ugyan ez. Menet közben, üresbe rakom az autót, akkor is halkan hallatszik. Ha menet közben benyomom a kuplungot, az autót sebességben hagyom, akkor is halkan hallatszik.. de a legjobban akkor halható, ha a motorféket akarom használni. Holnap mindenképp elmegyek szerelőhöz, de azért érdekelne a ti véleményetek is, hogy mi lehet a gond..


Itt a műszaki a nyakamon, alig volt vele gond, erre most jön ez...



2018. aug. 5. 17:35
 1/2 A kérdező kommentje:

Kiegészítés:


4-es golf

1.6-os

benzines

98-as évjárat


1 hónapja volt olaj, olajszűrő csere + vezérmű csere és azóta az autó hidegen nehezebben indul, könnyen letudok vele fulladni és nem gyorsul olyan jól, mint vezérmű csere előtt. Igazából ezt nem nagyon lehet rajta észre venni de mivel már ismerem az autót így nekem furcsa volt a szervizelés után vezetni.. ez csak ilyen kis + információ.

2018. aug. 5. 17:40
 2/2 anonim ***** válasza:
féltengely esetleg
2018. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!