Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W124-ből milyen...

Mercedes W124-ből milyen típust érdemes választani?

Figyelt kérdés

Benzin, vagy dízel?


Én 1.8/2.0 benzinre gondoltam, vagy érdemes gondolkozni a dízelen?


Nem hajtanám szét, szóval nem baj, ha fogyaszt (persze keretek között)


Esetleg érdemes máson elgondolkodni?

Audi 100, Audi 80 esetleg Golf?

Vagy valami japán?


Válaszokat előre köszönöm :)



2018. aug. 7. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
A w124 dízel elnyűhetetlen ha karban van tartva. Német taxisok millió kilométereket elmennek vele. De jó állapotút válasz, tesóm nem rég vett egy ócska, leharcolt darabot cigóktól hogy milyen jó vétel és ez a világ legjobb autója, persze csak röhögünk rajta mert két hetet jár vele, aztán egy hetet szervizben áll. Már fél millát költött rá és még mindig nem megy. L
2018. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Az L a végén véletlen :D
2018. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És a benzin?

Azzal van valakinek tapasztalata?

2018. aug. 7. 09:48
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
8%

Én lebeszelnelek a w124-ről....ez a tipus mára csak egy csillio km-et futott az elpusztithatatlanság mítoszába burkolozo kivénhedt ócskavas,vásárlásra alig érdemes példányokkal!Ami esetleg tényleg jó azt meg olyan áron adják higy azert tényleg autot is lehet venni nem egy ilyen 30éves fospermetet!

Egyebkent ez igaz a többi altalad felsorolt gépre is,főleg ha dizelt akarsz......azokban mar nem is föld-hold hanem föld-nap tavolsag van már vagy haromszor belehajtva..........egyebkent szabad tudni az okát hogy miert ilyen ezer éves pudvafészkekből akarsz bevasarolni??

2018. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 crudy ***** válasza:
72%

Pudvafeszek.. na! :D


Igaz szet vannak mar ezek hajtva es le vannak lakva de ahogy irta Brasco lehet kapni szepet csak azok dragak de ha van ra guba akkor miert ne? Dizelt inkabb de mert sok van bennuk de legalabb el megy sutoolajjal. Benzinbol barmilyen vehetsz, sornegyet sorhatot v8at. Akarmit, mindegyik jo. Injektorosat nezz es ha egy kis teljesitmenyre is vagysz akkor 2.6 vagy 2.8 de inkabb 2.8.

2018. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Semelyiket .80as években jók voltak kinta nyugaton ha karban és gariban tartották és mellette volt még 1-2 autójuk . Értéktelen szégyengépek .
2018. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Erősen túlsztárolt autó a W124, messze nem olyan jó, mint ahogy sokan mondják vagy gondolják. Ráadásul egyáltalán nem is olcsó hozzá az alkatrész.
2018. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor mondj valamit, ami jó.
2018. aug. 7. 11:53
 9/12 A kérdező kommentje:

Legyen esetleg egy Honda?

Mondjuk azokat meg széthajtják a racserek...

2018. aug. 7. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Én autószerelő vagyok! Mindegyik hulladék, ami nincs karbantartva, de amit megcsináknak, a világból kimegy, és vissza is jön 5 literes gázolaj fogyasztással. A mai autók a fogyasztói társadalomnak vannak csinálva 10 évre, 400 ezer kilometerre, utána újrahasznosítás, megint vegyél újat, amilyet az autógyártók kitalálnak, hogy milyen paraméterekkel üzemeljen. Azok a mercik még akkor is fognak menni, amikor a mai újak már nem...
2018. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!