Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nézik műszakin ha el...

Mennyire nézik műszakin ha el van rohadva a küszöb illetve lyukas is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút bukta.
2018. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A műszaki vizsgán közlekedésbiztonsági szempontból vizsgálják a járműveket, sőt körbe is fényképezik, archiválják az adatokat.

A rozsdásosás mértékétől függő, mennyire itélik azt kockázatosnak, sőt azzal is kalkulálnak, hogy az az elkövetkező időben még rosszabb lesz.

Az elözetes felmérésen a vizsgabiztos mondja meg, hogy azt még átengedi, vagy nem.

2018. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak helyek ahol (egy kis plusz juttatásért cserébe) simán átengednek még úgy is, ha az autód fele le van szakad.

A kérdés kapcsolódóan: [link]

2018. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

@20:21


Ne haragudj de amit mondasz nem igaz.

Amúgy az általad linkelt rohadt Opelről van valami bizonyíték hogy Magyarországon készült?

Csak mert ha egy ilyen autó komoly balesetet szenved, vagy egy rendőr kiszúr valami ordító pusztulat állapotot a kocsin, egyből az lesz a kérdés hogy ki engedte át a vizsgán. Nem hinném hogy az a kis csúszó lóvé megérné nekik azért hogy örökre eltiltsák a szakmájuktól, vagy súlyosabb. Pláne hogy amúgy se keresnek szarul...

2018. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Napi szinten kb. 300 kilométert vezetek Somogyban mostanság. Ha nem találkozok naponta 3 ilyen vagy ennél rosszabb állapotban lévő autóval az utakon akkor eggyel sem! Mondjuk azoknak a java részét falukban látom és kisebbségi illető vezeti, így hogy törvényesen használja-e azt nem tudom. De ez mindegy is, a lényeg hogy tényleg vannak ilyen és még ennél rosszabb autók is a forgalomban.

A képről nem tudom hogy itthon készül-e vagy sem,

2018. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 3asnak igaza van vannak olyan személyek akik a szakadt kocsit is átt rugdalják a müszakin plussz pénzért olyat is láttam aminek a lökháritóját szigetelő szallaggal ragasztották fel és nem csak ideiglenessen hogy plhaza jusson az illető minden napi használatba van..de én legálissan szeretném müszakiztatni nyilván ha tudom h "veszélyes" az autó de van rajta müszaki akkor se érezné magát biztonságba az ember ugy hogy csak is legálissan :)
2018. aug. 7. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!