Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni egy Audi A3at...

Megéri venni egy Audi A3at vagy A4et maximum 1 millióért?

Figyelt kérdés

Ha igen melyiket? Nézegettem, 2003as sedan A4et már kapni 800.000ért. Ezek jó vételek lehetnek? Mennyi a fenntartásuk? Milyen veszélyek lehetnek?


Ha nem éri meg egyik autó sem a fentiek közül akkor milyet vegyek?



2018. aug. 8. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzed van, Suzuki Swiftet...
2018. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy az a3nak ez a reális ára.
2018. aug. 9. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Aki mondta neked az nem szerelő volt, mert ha elmész egy lelkiismeretes szakmájához értő emberhez, az nem fog belevinni téged egy anyagi zsákutcába, és olyan autót ajánl neked ebből a pénzből ami lehet nem fog tetszeni de az legalább közelebb visz a valósághoz.

Nem hazudok én is akartam A3-ast kezdő jogsival, mert megláttam valakinél, csak az éppen ráköltött már annyit amennyiből egy kevesebb igényű, ám megbízhatóbb autót tankolhatott volna kifogástalan állapotban.

2018. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

vagy persze el lehet járni vele úgy, hogy szarsz rá.


egy ismerősöm barátnőjének van a3-asa, instagram-on folyamatosan töltögette fel a "vezetős, kormánymutogatós" képeket, videókat, hogy neki ódija van...csak épp ott villogott a check engine a műszerfalon...az olyan apróságról ne is beszéljek, hogy hónapokig kinn volt még emellett az ablakmosófolyadékszint alacsony jelző piktogram is...gondolom, ha azt se volt képes újratölteni, akkor ennél komolyabb dolgokkal miért foglalkozott volna...

ha kiesik alóla, meg majd apu vesz másikat...


szóval jah...prémium autó akkor prémium, amikor kihozod a szalonból újonnan...amikor már csak 15 évesen akarod megvenni, akkor kb. pont annyit hoznak, mint egy h astra...csak abba nem olyan drága a gyári alkatrész sem.

2018. aug. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor milyen autót éri meg vásárolni ebbe az arkategoriaban?
2018. aug. 9. 10:14
 6/6 anonim válasza:

0Ft-os Suzuki Swiftet vegyél.

Sokan megvették hitelre, majd eladták mikor elszálltak a törlesztők. Így tehát van választék bőven, és ezért jót, jó áron lehet vásárolni. Van amelyik kocsi alig futott.

Első autónak tökéletes, ha ez a keret.

2018. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!