Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell adni valamit a vizsgáztat...

Kell adni valamit a vizsgáztatónak B kategóriás jogosítvány vizsgán?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de érettségin és különböző vizsgák után is, HA sikeres, átadják a bort a vizsgáztatóknak. Ezért érdeklődnék, hogy ilyen szokás-e a jogosítvány szerzés után, ha azt mondja SZIGORÚAN HA AZT MONDJA SIKERES, akkor átadni neki.

2018. aug. 10. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell adni neki.
2018. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximum egy pacsit.
2018. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
nem kell lefizetni :D
2018. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp elég a 11 ezer Ft vizsgadíj? :D
2018. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, felénk érettségin és egyéb vizsgák után sem volt szokás bármit adni. Miért is kellene? A tudásod osztályozzák.


Vizsgáztatónak meg főleg miért? 11 ezret fizetsz így is azért hogy hátul ücsörögjön fél-egy órát a kocsiban :D

2018. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van mondjuk naponta 6-7 vizsgája.

Mit csinálna naponta 6 üveg borral?

Vagy alkoholista lesz, vagy nyithat egy borszaküzletet. :D

2018. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Nem kell adni semmit :) Legalábbis én még nem hallottam olyat, hogy bárki ajándékot adott volna utólag a biztosnak. Legfeljebb előre adott, de az egy másik történet.
2018. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elején a személyidet..
2020. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kellemetlenül és megalázva érezném magam, ha tanárként én kapnék ilyenfajta elismerést. Mintha vmiféle cinkosa lettem volna a tanulónak, akit a nemtudásával átengedtem. Vagy akkor is kapnék, ha a hibáit észrevéve megbuktatnám? Az elismerés a tanulónak jár, hiszen élete egyik fontos megmérettetésén teljesített. Őszintén szoktam gratulálni, lelje örömét a megszerzett tudásában.
2020. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!