Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motorosnak milyen motor...

James Todd kérdése:

Kezdő motorosnak milyen motor lenne megfelelő amit lehet "B" kategóriás jogosítvánnyal vezetni? Első motorom lenne, de robogót nem szeretnék.

Figyelt kérdés
Nem baj ha manuális váltós, de automata váltósok előnyben.

#motor #kezdő #"B" kategóriás
2018. aug. 10. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
B-s jogsival pedig egy 50es robogó a max, váltósat meg ilyen köbcentihez feleslegesnek tartom, ha elmúltál 24 csináld meg az A-t és nem kell variálni a dolgokon.
2018. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a moped, vagy a robogó pont elég ahhoz, hogy rutint szerezz a forgalomban, szokd az esőt, sarat, szelet, hideget.


a kezdő motorra vágyónak életveszélyes egy nagyobb motor..maradj a segédmotoros kategóriánál,aztán jöhet az autó.


a segédmotorról is lehet látni a forgalmat, nem kell ahhoz nagymotor.

2018. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy friss jogsis vagyok. 8 éve vezetek minden nap autót, de szeretnék elkezdeni motorozni, ezért tettem fel a kérdést. De szerintem hallgatok arra aki írta a robogót hogy szokjam a dolgot.
2018. aug. 13. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos a pakolhatóság, akkor vegyél egy AM6 blokkos 50cc motort. Aprilia, Derbi, Rieju. Annyi hátránya van, hogy tényleg sokat kell váltogatni. Viszont magasan ülsz, jó a futóműve és jól tuningolható ha kell az erő.
2018. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!