Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma az autómmal?

Mi lehet a probléma az autómmal?

Figyelt kérdés

Fiat Grande Punto 2005, 1.4 8v.


Egy jóideje nagyobb gázadásnál, főleg induláskor fémes súrlódó hangot hallok valahonnan hátulról. Ehhez mostanában társult az autó belsejének, műszerfalának rezgése is. Mi lehet ez és kb mennyibe kerülne a javíttatás? Természetesen el fogom vinni szerelőhőz, de azért érdeklődöm itt is :)


2018. aug. 10. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátulról? Ott az üzemanyagpumpán kívül nincs sok minden.

A rezgés meg valószínűleg azért jön be, mert a motortartó bakok nem csillapítják/nyelik el.

2018. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak rosszul hallom, de nekem úgy tűnik, onnan jön. Eleinte azt hittem, kipufogóba ér bele valami lemez.
2018. aug. 10. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az üzemanyag pumpa már a gyújtás ráadásakor bekapcsol (majd egy pár másodperc múlva ki, ha addig nem indítod az autót), így már akkor is kellene hallani a hangot. Ha így nem jön, akkor lehet kipufogó, de az inkább "kopogni" szokott mikor felüt valahova. Ezt tudod ellenőrizni ha járó motornál kicsit megrángatod hátul a kipufogót ide-oda.
2018. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, holnap megpróbálom. :)


Ha az is kilőve, milyen tipped van még? Motortartó bakra gyanakodtam én is, de a lemezes súrlódó hang miatt nem vagyok benne biztos.

2018. aug. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!