Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régebbi japán autó vagy...

Egy régebbi japán autó vagy egy újabb europai?

Figyelt kérdés

A japán autók ugyan abban az arkategóriában 5-6 évvel régebbiek.


Akkor mégis melyiiet? Konkrét példát nem hozok. Általánosítok, átlagban melyik éri meg jobban?


Pl apósom 2 éve vett ignist 2001 289 ezer km, 370 ezer Ft-ért fapados klíma nélkül..



Csoporttársam viszont szemeszter kezdetén vett corsát C 2005 350ezer Ft ért


2018. aug. 10. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a kategoriaban (400e alatt) majdnem mindegy, de alapvetoen a japanok megbizhatobbak, es a kozhiedelemmel ellentetben az alkatreszeik sem annyira dragak. A piac nm veletlenul arazza oket magasabbra, mint az europai modelleket.
2018. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha leírnád hogy milyen célra kell és mennyi a keret könnyebb lenne. De alapvetően én is egy régebbi japánt ajánlanék.
2018. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# +1 2# +1

Köszönöm


3# -1

2018. aug. 11. 09:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Európi autó a fiat, Renault, citroen, peg, dacia, lada,stb Ezért nem értem miért mindenki a némettel jön.
2018. aug. 11. 09:12
 5/5 Oliver38 ***** válasza:
Igazából mindegy a típus,vagy hogy német,japán,francia stb.. csak ne ess bele abba a csapdába,hogy már az előző tulaj is úgy gondolta hogy japán autó megbízható,igénytelen,stb és ezért úgy gondolta felesleges az olajcsere... minden autót ki lehet nyírni,általánosságban meg a japán autók rohadnak,ami főleg ha régebbi akkor nagyobb költségekhez is vezethet...én a helyedben vennék egy jó G-astrát 1.6 8szelepes motorral azzal nem nagyon lehet mellényúlni ha nem rohad.
2018. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!