Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriába tényleg mindenért...

Ausztriába tényleg mindenért képesek megbírságolni a magyar autósokat? Olvastam hogy spontán leműszakiztatják, bírságolnak akár egy kőfelverősés miatt akár a rendszámot is leveszik.

Figyelt kérdés

Egy 19 éves Suzukival lenne egy Sopron-Wulkapondersdorf-Lajtaújfalu utam odavissza. 60km.

Nem autópályán, hanem a 16os úton mennék.



2018. aug. 13. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod magad velük értetni kvázi beszéled a nyelvüket akkor nem.Ezek is csak a kiszolgáltatott emberekre utaznak.
2018. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ez az egesz kb ilyen hallottam valakitől aki latott olyat aki azt olvasta szintű urban legend!Nyilván vannak kirívó esetek,meg a rendőrnek rossz napja,de azert ismerve a magyar gépparkot semmi meglepő nincs abban hogy ha rászállnak a magyar autokra!Egyebkent az osztrakoknal ott szakadt el a cerna(még az osztrak ujsag is megirta)amikor valaki hegyeshalomnal fennakadt egy rutin ellenőrzésen a kibetonozott küszöbű swiftjével!
2018. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ezek az urban legendek szerintem úgy keletkeznek, hogy valaki tök bunkó a rendőrrel, tényleg közlekedésre alkalmatlan állapotban van az autója. Csak ezeket persze nem meri bevallani, inkább a rendőr a hüje. Ez határon innen és úl is így van. Abból nincs lájk, ha a valóságot írják le.
2018. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az ominózus riport erősen túlzó volt. A személyautókat egyáltalán nem szivatják, a román és magyar trailereseket kicsit jobban, de azokat sem annyira. Van traileres ismerősöm, ő sem panaszkodik, mondjuk fizetett több mint ezer eurót, mert 2 tonnával túllépte a megengedett súlyt, de még ő is elismerte, hogy ez az ő hibája, nem az osztrákokat szidta.

Ja és felmehetsz a pályára is ha úgy van, bár a te esetedben tényleg nem érdemes.

2018. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az autó szétesöfélben van, te meg bunkóskodsz, akkor esetleg.

KÖfelverödés miatt garantátlan nem veszik el a rendszámot, az egész csak vihar a biliben, valakinek jól jott, hoyg készít egy ilyen "riportot" elöre betanított szereplökkel.

2018. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azok mondják ezeket, akik átmennek és a "magyar szokások" szerint kezdenek vezetni (randalírozni) az utcán, zéró KRESZ, zéró sebességhatár.
2018. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi/heti szinten kozlekedem Ausztriaban, mindenfele, soha nem ert semmifele atrocitas, meg igazoltatas sem.

Meg gyorshajtasert is egyszer 20 euro hekyszini birsagot kaptam csak, pedig itthon lett volna 30 000.

2018. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
30 éve járok keresztül Ausztrián, egyszer kaptam büntetést, mert 10 km/órával túlléptem a sebessségkorlátozást, egyébként semmi gond nem volt soha.
2018. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A roncsautókat biztosan!


Ha a rendőr megállít, beszélj vele normálisan.

Ha azt mondja, gyorsan hajtottál, akkor fogadd el!

Ne állj neki örjöngeni, meg hadonászni, mert azt úgy veszik, hogy meg akarod támadni.

2018. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem jellemző.


Többször voltunk nyaralni Ausztriában egy huszonéves szétrohadófélben lévő euro0-ás furgonnal. Egyszer megállítottak, de semmit nem szóltak csak kérték a jogsit, forgalmit.

2018. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!