Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már, hogy nem volt baj...

Volt már, hogy nem volt baj egy autóval, mégis inkább eladtad?

Figyelt kérdés

Volt egy benzines Volkswagenem, megbízható kisautó volt, de az álomautóm mindig is a BMW volt.Majdnem 1 évig gyűjtöttem rá.

Pár hónapja vettem is egyet, de valahogy az elejétől kezdve azt érzem,hogy nem jön be az "életérzés". Nincs vele semmi baj, nem is kellett rá nagyon költeni, amit igen az sem volt nagy pénz.

Kényelmes, jó kocsi, mentem vele nagyobb távokat is, semmi értelmes indokot nem tudnék mondani,hogy mi nem tetszik.

Inkább a korábbinál egyel újabb VW-t vennék, és biztos vagyok benne,hogy a BMW-t eltudnám adni abban az árban amiben nekem van, kivétel a 100 ezer körüli átírást, azt elbuknám.

Nyomasztó számomra az egész, napok óta ezen őrlődök, és nem tudom mi lenne a jó döntés.


2018. aug. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Baj miatt szerencsére még nem kellett eladnom, se nagy motort se kocsit, inkább a kor miatt, mert izzókon, kopó fogyó dolgokon kívül minden más gyári volt, de egy 15 járművön már mit hajt az ember főleg ha csomag is van vagy utas.
2018. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

118-as bmw ami nagyon tetszik és kékbe meg az igazi álom. mindenki jött azzal,hogy jaj miért bmw....hát azért mert annak a formája fogott meg. Egyetlen szép kéket találtunk amit érdemes volt megnézni. Beleültem és jött a nagy semmi (pedig gondoltam majd kiszállni se akarok mint az első autómból) külsőre még mindig nagyon favorit,de egy teljesen más autó hozta el azt az érzést,hogy nah én innen már ki se szállok.

Hirdesd meg annyiért amennyiért szeretnéd,aztán vagy megveszik valamikor vagy nem..ha megveszik akkor megveszed azt amibe azt érzed,hogy igen ez kell

2018. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmondjatok most komolyan hogy mi tetszik a bmw ben ?
2018. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még egy autómat sem adtam el azért, mert szar, és hadd szívjon vele más. Mindegyiket jó, vagy akár kiváló állapotban adtam el, pedig már 16-ik autómat hajtom.
2018. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En pont lehajtom azt johet az uj tulaj szoojon vele o. Azert veszem max 1 evesen oket hogy ne en legyek az oralis szexben a farok rossz oldalan. A kov tulaj megkapja olcsobban cserebe legyen neki programja vele.
2018. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen nekem is,nekem a bmw e36 volt ilyen,nagyon örültem,hogy végre meg van meg minden,de egyszerűen amikor megvettem nem éreztem azt,hogy nekem erre szükségem van,utána eladtam és vettem egy négyes golfot,azóta azt hajtom,szerintem,ha nem kell akkor add el.
2018. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok, az 1.6-os VW-met gyengének találom, ezért adom el, hiába van hibátlan állapotban, új kuplunggal. Helyette jön az új 3-mas BMW, nem azért, hogy én legyek a helyi menő, csak ez tetszik, mindig is a BMW-K jöttek be a legjobban, és egy 2 ezer turbóval már lehet előzni is, amellett, hogy van rajt egy hosszú váltó, és hosszabb utakra jobban alkalmas, mert legtöbbször arra használom az autót.
2018. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!