Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgadrukk! Mit tegyek?

Forgalmi vizsgadrukk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnapután vizsgázom (első alkalom), de már a mai vezetésemen is látszott az idegesség. Előtte mind a 28 órában teljesen jól ment, de most... Mit tegyek?

2018. aug. 13. 18:56
 1/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Nyugodj meg. (tudom, könnyű mondani)

Próbálj meg úgy hozzá állni, hogy gyakorlásra mész, csak lesz még egy ember az autóban.


Szerintem nem sokan vizsgáznak le 30 óra gyakorlás alatt. De ha téged az oktató bejelentett vizsgázni, akkor valószínűleg készen állsz rá.


Abban a suliban, ahová én jártam, volt lehetőség próbavizsgát tenni. Ez annyiból állt, hogy jött velünk egy másik oktató és úgy viselkedett, mintha vizsgabiztos lenne.

Végig csináltunk mindent, mint a rendes vizsgán. Ő ült hátul és jegyzetelt. Amikor visszaértünk a rutinpályára elmondta mi mindent hibáztam el, és mik voltak, azok a hibát, amikért megbuktattak volna egy igazi vizsgán.

Ezután még volt 10 óra vezetés időm, ami alatt kijavíthattam a hibáimat.


Én ezen a próbavizsgán jobban izgultam, mint az igazin. Az igazin már nem volt új érzés, hogy ül mellettünk valaki az autóban.

A vizsga alatt csak az oktató utasításaira figyelj. Ő fogja mondani merre menj és milyen parkolásokat kell elvégezned.


Elsőre sikeresen vizsgáztam.


Ja és ne arra gondolj, hogy mi van ha nem sikerül. Arra gondolj, hogy a vizsga végén mennyire meg fogsz könnyebbülni, hogy túl vagy rajta.



Egy jó nagy kalappal kívánok!


Írd majd meg hogyan sikerült.

2018. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hovarju ***** válasza:
81%
És ha véletlenül nem sikerül elsőre, akkor sem történik tragédia. Az csak annyit jelent, hogy még nem állsz készen az önálló vezetésre. És inkább egy bukás, mint élesben hibázni és összetörni magad és az autót.
2018. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem egetverő dolog egy jogsi szerzés ahogy sokan gondolják, így ne reagáld túl, lényeg hogy képességeidhez mérten állj neki, és átgondoltabban.
2018. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Mindenkeppen irok majd! 😊
2018. aug. 13. 21:03
 5/9 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Engem az oktatóm majdnem lefejezett azért, amit vizsga előtti nap műveltem. Gondolom vizsgadrukk miatt. Ennek ellenére a legnehezebb útvonalon az egyik legszigorúbb vizsgabiztosnál meglett.
2018. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, sikerült? :D


Én holnap megyek délelőtt, de előtte szerencsére reggel még egy órát tudok vezetni.

Nekem ez lesz a második próba.

2018. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!😊😊😊 Elsőre😊😊
2018. aug. 15. 15:42
 8/9 Hovarju ***** válasza:
100%
gratulálok!
2018. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. aug. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!