Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Próbálta már valaki ezt az...

Próbálta már valaki ezt az autódiagnosztikai eszközt?

Figyelt kérdés

U480 - Jól működik, érdemes megvenni otthoni használatra?


[link]


Köszi!



2018. aug. 13. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
15.000 ft? Harmadából vehetsz ELM-327-est és ugyanazt tudja.
2018. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csakhogy az ELM sz/rt se ér...

Nekem pl. pár élő adatot tud olvasni, de szerinte hibakódmentes a kocsi, közben meg volt benne 2 bejegyzés (egy akksi kivétel miatt + egy a korábban letört tükör miatt)

2018. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg inkább az írjon, akinek tapasztalaton alapuló véleménye van, a weboldalak leírásait én is el tudom olvasni. Viszont az nem mérvadó, hiszen el akarják adni.
2018. aug. 14. 08:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább márkaspecifikus műszert vettem, az univerzálisokban nem hiszek.
2018. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az első tapasztalatból írt, akkor mindkét válasz tapasztalati...

Annyit tud mint az ELM, ami nem ér semmit, max vagánykodni lehet vele

2018. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az ebayen ezt is harmadáron árulják a kínaiak, de az amcsik is.
2018. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvettem a kiolvasót. Két kocsin ki is próbáltam. Egyik egy 2002-es Skoda fabia, kiolvasta ugyanazt az üzenetet, amit a szerviz is. Ez alapján kicseréltem a tank szellőztető szelepet és töröltem a hibát. Kialudt a check engine lámpa és már nem rángat a kocsi. Utána rádugtam egy 1999-es ford focusra és azt is kiolvasta, de ott nem volt hiba. 15 ezer forint volt, de már most spóroltam vele 10ezret. Motor hibakód olvasásra biztosan jó, meg állítólag tud még mást is, de azokra nem volt szükségem. Megérte.
2018. aug. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!