Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi pénz kell egy normál...

Mennyi pénz kell egy normál állapotú 600-as sportmotor vásárlásához?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A vásárláshoz pont annyi, mint a kinézett motor vételára.
2018. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6-800 ezer. Nézz szét a Képes motor oldalon. Beütsz egy tetszőleges árat a szűrőbe, és arra is kiad neked vagy 30-at. Persze nem 150ezret üss be, hanem inkább 700-at.
2018. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

gyorsaságira gondolsz szerintem.

azért ez nagyban függ a márkától,évjárattól,felszereltség terén az elvárástól /ABS vagy nélküli/


mondjuk egy zx6r /636-os ninja/ így 13évesen is 1-1,1 misi és még ABS nélküli.

átíratás kb 80-85ezer.


úgy hogy végül is olcsón kapni,vagy amennyiben úgy ítéled meg hogy ez nem olcsó akkor nem érdemes gyorsaságit venni.

15 ezrenként kb gumi csere,ami olyan 90ezer forint.

láncot cserélni szezon vagy 2szezononként,közben fújkálni láncsrayel.

szűrők,olaj csere kb 6 ezrenként.

valamint gyorsasági motor nagy tempóra van,az kényelmetlen hosszabb távon,az arra van hogy kiviszed,csapatsz egy jót,esetleg eszel valahol egy jót aztán go haza.

pörgetni kell kívánja a fordulatot és bizony zabálnak is rendesen.

szóval bírni kell őket etetni is.

a motoros felszerelés szintén 100 ezrek.

egy bőr cucc gyorsaságihoz 100tól indul.

egy normális sisak kb 60ezer givi,scorpion, igaz utóbbi elég hangos azt mondják,ha kicsit jobbat akarsz akkor 90ropit ki kell adni.

protektoros bőr kesztyű 25-30ezer.

motoros csizma 45 /mugen race/ 100ezerig.

én közepest választottam,nekem egy 60ezres forma freccia van.

szóval a ruházat is ott van vagy 280-300ezer.

2018. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző leírt mindent nagyjából.Annyit tennék hozzá hogy érdemes hirdetőoldalakon körülnézni bukósisak,ruha vásárlása előtt.Én a sajátjaimat mind így vettem,méretprobléma miatt adták el,egy Astone rt1200 sisakot és egy Shox cordura kabát-nadrág ruházatot vettem a bolti ár 60%-áért.

Gondold meg hogy mire fogod használni a motort,úgy válassz,ha csak kimész csapatni,esetleg pályázni,melóba járni,rövidebb távokra,arra jó a gyorsasági.Én sokat megyek hosszabb távokat,túrázni stb,nekem most egy CBR600 F4i van,sporttúra,még ez is kényelmetlen 80-100 km után,megállok nyújtózni.De volt előtte egy gsxr,na ott sokkal gyakrabban meg kellett állni,ha lezúzol vele egyhuzamban 100km-ert úgy kell levésni róla..

2018. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!