Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Altea automba keri a...

Joeker0502 kérdése:

Seat Altea automba keri a kodot de viszont elrontottam az elott mielott megkaptam volna a kodot es letiltott. Mi a teendo ilyenkor? Hogy tudom beallitani hogy kerje ismet a kodot?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Seat leonba úgy volt hogy gyújtáson kellett hagyni a kocsit, de elég sokáig, aztán kiírt valamit, ott kellett később újra bepötyögni és akkor feloldotta.


Keress rá neten de hirtelen ezt találtam :

[link]

Ebből kiindulhatsz.


Ha azt írja hogy safe akkor a kocsit gyujtáson hagyod addig amíg újra ki nem írja a számokat, ez asszem volt kb egy óra nekem, motort nem kell beindítanod, csak gyújtáson hagyni!

Abban nem vagyok biztos hogy a program gombot kell megnyomni a végén nekem mintha valami pty rémlene. Nem most csináltam már vagy éve, a kocsi sincs már meg... de asszem a rádió papírjában benne volt hogy hogyan kell beadni a kódot neki.

Egyébként 3x próbálhatod asszem, ha nem megy inkább vidd be szervízbe, vagy hívd fel őket.

2018. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szépen fogod És levszed az akkusarut. Ilyenkor felejt a rádió, majd beírod újra
2018. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy rosszul írtad be a kódot, itt is képtelen vagy ékezetes betűket használni.
2018. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!