Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vegyek,...

Milyen első autót vegyek, aminek olcsó a fenntartása és nem fogyaszt sokat? Ki melyikre szavaz?

Figyelt kérdés

Ami eddig szóba jött:

Opel corsa C

Daewoo Kalos

Suzuki Swift Sedan (bár ez kinézetre nem annyira tetszik)

Maximum 600 ezer ft-om van rá.

Városban használnám, illetve munkába járásra ami napi 30 km.



2018. aug. 15. 21:16
 1/4 crudy ***** válasza:
100%
C corsa, suzuki. Amelyik jobban tetszik, soha semmi bajod nem lesz veluk foleg ha ennyiert veszed.
2018. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Lehet én is a Suzukit venném ezek közül. Daewoo még a Suzkánál is gagyibb, és rohad mintha muszáj lenne. Elektronikai gondok is előfordulhatnak nála, ami nem drága, de bosszantó. C Corsa nagyon kényelmetlen. Még talán elől a Suzuki is több helyet kínál a sofőrnek és jobb egynek. Csak a Suzuki 1.3-as legyen, alig eszik többet az ezrestől, de sokkal közlekedhetőbb. Ennyiért már klímás GLX-ek közül válogathatsz a kínálat tetejéből. Azok pedig ég és föld mennyivel jobb autók egy ezres GL-től...
2018. aug. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
A daewoo kanost felejtsd el!corsa vagy swift teljesen jo lesz,esetleg egy utolso szerias 2-es punto 2004-ből!
2018. aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bátran ajánlom a Skoda Fabia-t :) Nekem 13 éves, 1200 köbcentis kis motorral, benzines, a városban, munkába menni tökéletes. Olcsó a szerviz is, eddig nem hagyott cserben még :)

Fél millió körül már lehet kapni.

Suzuki Swift szerintem egy papírmasé, ha baj történik, bár tényleg igénytelen "jószág".

Daewoo Kalos az sokat fogyaszt, szóval nem ajánlom. Akkor inkább az Opel Corsa :)

2018. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!