Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 TDI motorok mennyire...

1.9 TDI motorok mennyire megbízhatóak? Mennyit kellene költeni rájuk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Autóvásárlás előtt állok és amiket nézegettem, azokból az egyik a Golf 4-es 116 - 131 - 150 lovasak tetszenek belőle 1.9 tdi / pdtdi motorral. A keret max 1.3 - 1.5 millió forint körül lenne, annyiból ki lehet fogni jó állapotú megbízhatót? Illetve átlagosan havonta mennyit kellene kb ráköltenem? A másik kocsi az egy Seat Leon, abból is szintén a 131 - 150 lovas jön be. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 16. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi, de annyi ilyen kérdés volt...

Kategóriában, ha dízel kell, akkor messze a legjobb választás a VAG féle 1.9 TDI/PDTDI, viszont Golf IV-ért nem nagyon adnék ennyit. 800.000 körül nagyon szépek vannak. Ennyiből már tudsz venni Golf V-öt is.

Nekem volt TDI Golf IV-m. Jó kis kocsi. De azért nem fiatalok ezek már.

2018. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon megbízhatóak, és jó konstrukció, a 131 lovas különösen, mert abban mechanikailag is meg van erősítve minden a 101/116 lovashoz képest. A 150 lovas is ugyanaz, csak ritka. Én ajánlom, 1,5 milláért már nagyon jó állapotú Leont vagy Golfot találhatsz.

Költeni kell rá, mert ezen is van turbó, kettőstömegű, befecskendezők. De ha szerencséd van, csak olajat kell cserélj.

2018. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát igen volt már elég sok ilyesmi kérdés, de sose találtam konkrét választ.
2018. aug. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!