Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kereskedes rejtett es eletvesz...

Kereskedes rejtett es eletveszelyes karosszeria hibaval adott el nekem autot. Feljelenthetem oket, ha nem hajlandok visszavenni az autot es visszafizetni a vetelarat?

Figyelt kérdés

Szo szerint szet vannak rohadva a tornyok, amiket gondosan letakartak egy gumidarabbal amit szinre fujtak.


Irtam mar ki kerdest tegnap ezzel kapcsolatban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__94..


2018. aug. 16. 08:38
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Feljelentheted őket,viszont arra keszulj higy egy rendkivul hosszu akar evekig elnyulo dolog lehet ebből!Bar a tegnapi kepeket latva ez nem is lenne kerdes szamomra hogy felnyomom ha nem tudunk megegyezni!
2018. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javasolnám a totalcar.hu olvasgatását, sok ilyen esetet dolgoztak fel az utóbbi időben, sőt én felvenném egyből a kapcsolatot az egyik újságíróval is. Tud segíteni ügyvéddel kapcsolatban. A kereskedőre is nagyobb nyomást lehet így tenni...
2018. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nyilvánossághoz fordulnék a totalcarral felvenném a kapcsolatot mindenképp,amúgy felnyomni nincs értelme a kereskedőt évegik pereskedni fogsz,én is vettem egy négyes golfot 2013-ban aminek az első 500km-után tönkrement a motorja meg a váltója meg kiderült,hogy a kocsi kapott rendesen,azokkal se tudtunk zöldágra vergődni,én szétbontottam a kocsit nagyjából a költségeim fele így is kijött...
2018. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az is a gond, hogy a kereskedő tud e egyáltalán a rozsdáról, és nem az előző tulaj sara a dolog?
2018. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy jó és tanulságos cikk lehet belőle a totalcaron,habár azért van bőven olyan,hogy a mazda és a rozsda,de olyanra nem emlékszem,hogy most vettem takarták és ilyen durva ennyire rossz helyen. Meg akkor kiderül,hogy mivel magyarázkodik a másik fél is.
2018. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!