Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó választás lenne...

Mennyire jó választás lenne egy Ford Mustang 2.3 2015-ös 2023-ban?

Figyelt kérdés

Hello.

Jelenleg 19 éves vagyok. 5 év múlva le szeretném cserélni az autómat egy Ford Mustang 2.3 Ecoboost-ra, 2015-ös évjárat. Nagyon tetszik a kocsi, elsődleges autónak használnám. Addig még sok van, jelenleg olyan 22.000 euroba mennek, szerintem ez 5 év múlva lecsökken 10.000-15.000-re is.

Tudom hogy fognak jönni azok a válaszok hogy te kell eldöntsed hogy neked megéri-e. Nekem megérné.

Csak nem tudom hogy ez az autó hogy viselkedne 8 évesen, mennyire lenne szervizigényes.



2018. aug. 17. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szervizigenyes lenne, ha ezen kell gondolkodnod nem a te autod
2018. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Értem.

És mi szokott bedögleni rajta?

Sajnos újak ezek az autók, és ilyen magyar cikk még nem létezik.

2018. aug. 17. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Mustang turbo motorral 4 hengerrel. Bruhaha.
2018. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az emberek úgy is olyan autót vesznek ami mellett kibírják fizetni a csekkeket és jut kajára, viszont amikor vinni kell fékbetét cserére, meg szervizeltetni, és kiszámláznak egy minimálbérnek megfelelő összeget(és még komolyat nem is csináltak rajta) akkor elgondolkodik az ember hogy eladja-e mert nem elég a fizetés.


Ez a kérdés szólhatna akármilyen autóról Audi Bmw, én nem fizetnék 8-10 éves autóért milliókat, amikor ezekbe mindig a legkorszerűbb cuccokat teszik, és amit vennél '23-ban az már nem lesz az igazi, de a pénzt ugyanúgy viszi míg gazdás a kocsi.


Ezeket a kocsikat 4-5 évesen adják elfelé hogy még eleget nyerjen rajta, és felpótolja valamennyivel, vesz egy másikat.

2018. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább egy import V6 vagy V8. Megbízható, nagy tartalék van bennük, csak nem fog 8 litert fogyasztani, meg Mustangba kettőhárom ekobúszt hahaha...
2018. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha hobby autónak venném akkor v8 jó lenne, de nekem nem kell tartalék. 300 ló bőven elég. Nem azért veszem hogy yampiskodjak vele hanem mert nagyon tetszik a design-ja.

Apropó, v6 gyengébb mint az ecoboost :"D

Fék cseréért miért kell elvinni szerelőhöz? Ha házban laksz, van egy szerszámos ládád, akkor te is simán el tudod végezni..

Az a fontos hogy a motor, váltó strapabíró legyen. És egy amerikai autónál szerintem ez nem kérdés :D

2018. aug. 17. 17:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem erőtartalék van benne hanem anyagtartalék. Többet fog elmenni a “gyenge” V6 mint a 2.3...Plusz Mustangba nem való a turbó és kész.
2018. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A gyenge v6 ban nem kell majd félmillióért turbót cserélni, melegen szét hajthatod mert semmi baja nem lesz, illetve nem a hangszórókból kell hallgatnod a kamu motorhangot
2018. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

A v6 motor balhes. Csak szolok.

A v8 ami jo, az ecoboost is problemas. Tessek utanaolvasni. 2015-2017 ig a kezi valto is nyugos a v8ban, a 2018 ban mar ujfajta valto van.


Udv, egy mustang gt tulaj, bar nekem meg a bejaratas van folyamatban :))

2018. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Az a baj hogy ez megint egy sima troll kérdés
2018. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!