Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Polo IV 1.2 benzin kopott...

Vw Polo IV 1.2 benzin kopott fékbetétet mutat. Mi lehet a baj? (2001)

Figyelt kérdés

A fékbetét kopás jel felvillan a műszerfalon néhanapján. Szerelő ránézett hibát nem talált. Gondolta, hogy csak a vezetékkel lehet a probléma és megcsinálja.


Újra előjött a jel, műszaki vizsgán kértem, hogy orvosolják a problémát azonban hazafele menet a szervizből már újra előjött.. kérdés, hogy ment át a műszakin.....


Mi lehet az esetleges megoldás?



2018. aug. 17. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Fékbetét csere? Lehet a jeladó a rossz nem a vezeték.
2018. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másik szerelőhöz vidd, és mondd el neki hogy Te mire gyanakodsz, nézzen rá.

A műszakiztatás meg egy nagy szar ahogy van, kicsit megnézik az autót, de sok helyen hanyag módon leszarnak sok dolgot.

2018. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a fékfolyadékszintet is az a lámpa jelzi vissza, nézz bele a tartályba.
2018. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nahh, nekem ilyen volt a Vw polo csak a ködfényszóró kijező villant fel a műszaki vizsgán miközben nincs is ködfényszóró az autón :-D

A biztos azt mondta hogy beázott a műszerfal mögött is mert rendesen megmostam vizsgára a kocsit.

2019. júl. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!