Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges gyári extrákat...

Lehetséges gyári extrákat utólag berakni?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót, használtan, amihez az 1. tulaj nem kért extrákat. Ilyenekre gondolok, mint tolatóradar, tempomat, ülésfűtés, riasztó. Ha márkaszervízbe viszem be lehet szerelni az eredeti gyárit ezekből, és úgy fog minden működni, mintha kért volna hozzá?

2018. aug. 19. 16:03
 1/7 anonim válasza:
57%
Milyen auto?
2018. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mindent be lehet szerelni, csak kérdéses, hogy megéri e.
2018. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kis érdekesség a témából. :)

2018. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
citroen 2013-as c-elysee
2018. aug. 19. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Nagy valószínűséggel be lehet. De márkaszervizben többe fog kerülni a történet, mint amennyiért az egész autót veszed.

Ülésfűtésnél pl nem fognak azzal szórakozni, hogy az ülőlapra a kárpit alá betegyék neked a fűtőlapot, utána meg az elektromos csatlakozást összebarkácsolják. Ehelyett: régi ülés ki, új gyári fűtéses ülés be. Új kábelköteg. Új középkonzoli panel (ha ott van a kapcsolója), stb. A négy dolog amit felsoroltál gyári kivitelben bőven hét számjegyű összeg lesz.

Az olcsóbb megoldás, hogy veszel olcsó univerzális utólagos vackokat és te magad belebarkácsolod.

De akkor már nem egyszerűbb és olcsóbb eleve olyan autót keresni ,amibe ezek gyárilag benne vannak?

2018. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

volt egy japán autóm extrák nélkül. mikor megtudtam, hogy mivel jár az extrákkal felszerelés, eladtam, és megvettem ugyanazt újonan fullextrásan. Azóta nincs gondom a kényelemmel.


az utólagos barkácsolást nem szabad otthon végezni, mert az elektronikát meg kell tanítani a befogadásra. Azt pedig csak márkaszerviz tudja igazán. Ott majd megkérdezik:- uram, tényleg akarja?

2018. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
A tempomatot nagyon egyszerű megoldani, a tolatóradarhoz már faragni kell, az ülésfűtés már komoly gond.
2018. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!