Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen cégekhez...

Szerintetek milyen cégekhez lehet menni saját kisbusszal alvállalkozóként?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni a főnökökből ezért arra gondoltam, hogy veszek egy 9 személyes kisbuszt, és valamelyik céghez elmegyek alvállalkozóként.

Szerintetek milyen cégeknél próbálkozzak?


Köszi előre is a segítséget!


2018. aug. 21. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Akármelyik fuvarozó cégnél bepróbálkozhatsz mert sokszor kapnak annyi megbízást amit nem tudnak győzni és a kisebb munkákat általában lepasszolják az alvállalkozóknak. Gyakorlatilag mindegyiknél megpróbálhatod, de én azt javaslom olyan cégeknél próbálkozz akik inkább külföldre visznek, meg onnan hoznak haza munkásokat, mert ezek a cégek csak az ország egy bizonyos pontjára viszik az embereket, és azok az emberek többségben igénylik hogy házhoz is vigye őket valaki, és lehet ez jönne jól a cégeknek, mert akkor ezt a részét átpasszolják neked, adnak egy árajánlatot, hogy ennyi pénzért x ember vigyél házhoz és te döntöd el hogy vállalod vagy sem.

De olyan cégeknél is próbálkozhatsz akik gyárakba, kisebb üzemekbe visznek munkásokat, sokaknak elég egy 9 személyes is ha olyan településekről vinnének embereket ahová elég egy kis busz is, és általában vagy átpasszolják egyik alvállalkozójuknak amit te is szeretnél csinálni, és ez neked pont kapóra jönne, vagy ha nem tudják vállalni akkor az adott munkáltató más céghez fordul fuvarért, most csak példát írtam. De például ha külföldre viszel embereket akár Németországba, Svájcba, Ausztriába és még sorolhatnám, ott nem is kéne cégeknél kuncsorognod, feladsz hirdetéseket kedvező áron amiből azért van is hasznod és nagy eséllyel fogsz találni jelentkezőt. Vagy az ilyen fuvarozókhoz mész mint alvállalkozó beadsz egy árajánlatot és vállalod hogy igény esetén ha nekik segítség kell, vagy a kisebb fuvarokat amit ők nem szívesen vállalnak pedig lenne rá igény, de nem vállalják jármű, sofőrhiány miatt akkor még mindig itt vagy te, akinek szólnak hogy kellesz x összegért vidd az embereket A-ból B be és te döntöd el hogy vállalod-e vagy sem.


Én a helyedbe ilyenekkel próbálkoznék.

2018. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!