Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 óra vezetés után baj ha...

18 óra vezetés után baj ha ilyeneket csinálok?

Figyelt kérdés

Vannak apróságok kuplungot gyorsan engedem fel stb, de a nagyobbik baj hogy már rutinnal rendelkezőket utánozok a vezetésben, magam sem tudom hogy akarattal vagy sem, viszont az oktató ezt észrevette.

Pl kikanyarodáskor nem állok meg szétnézni, hanem lassan begurulok a táblához és már adom a gázt


Hozzátette vizsgán nem arra kíváncsiak hogyan tudok mást utánozni, hanem hogy mennyire közlekedek szabályosan


2018. aug. 21. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé baj, ha igaz a kérdés.

Ha ilyet csinalsz, ugy meghúznak, mint a pinty

2018. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 30-40 òrànál is voltak hiányossâgaim,kellettek a pòtòràk. 18 òra azèrt nem olyan sok. Az oktatòra figyelj mit tanít,és arra,hogy vizsgán mit néznek.
2018. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elegnagy baj, de ha odateszed magad, át fogsz menni
2018. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utánozás szinte biztos bukás, vagy már eleve szabálytalanságot csinálsz, vagy kiszúrja a vizsgabiztos, és ő valóban nem arra kíváncsi, hogy tudsz utánozni.

Az meg, hogy 18 óra gyakorlás után milyen hibákat csinálsz, egyenlőre nem számít, viszont senki nem mondta, hogy 30 óra biztos elég lesz ahhoz, hogy levizsgázz.

2018. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Oda kéne figyelni, életekkel játszol.
2018. aug. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
40%

Szerintem ezen ne parázz! Addig vegyél pótórákat, amíg szükségesnek érzed! Én 45 óra után holnap próbálom először a vizsgát, de sok esélyt nem látok rá, hogy átmegyek, mert igazából nem is érdekel, mert tudom, hogy miután végre egyszer levizsgázom, soha többet nem szeretnék volán mögé ülni. Pedig elvileg jól vezetek.

Az 5-ös pedig tipikusan az a tapló paraszt, aki biztosan nagyon szarul vezetett, többedszer ment át a forgalmi vizsgán, ezt pedig most úgy igyekszik kompenzálni, hogy előadja, ő autóval a feneke alatt született. Szóval ne foglalkozz vele!

Előbb-utóbb kialakul egy sajátos vezetési stílusod, de biztosan nem az alatt az idő alatt, amíg oktató mellett ülsz. Volt szerencsém látni, hogy ahány oktató, annyi féle képpen kérnek dolgokat. Csináld, amit az oktatód mond, aztán, ha már nem ül melletted, úgyis azt fogod csinálni, amit te jónak látsz.

2018. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó gyerek, de egy állat. 45 óránál tart, nem fog átmenni, nem is akar vezetni, de azért kidobálja a pénzt az ablakon. Koma, hogy jól érezd magad, elmondom, hogy mindenből elsőre mentem át, azóta vezettem olyan 400 ezer km-et. De te csak gyártsd tovább az elméleteidet. Szerencsétlen.
2018. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 óra még nem vészes. Viszont arra oda kell figyelni, hogy neked nem úgy kell menni, mint a többieknek, hanem úgy ahogy oktatják. Vizsgán sem arra kíváncsiak, hogy tudsz ökör módjára hajtani, hanem hogy mennyire sikerül megérteni a vezetés szabályait.
2018. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!